Karadeniz Pet

Masuk neden boyle?resimli.

007birdy

Yeni Üye
iyi gunler 7 yasındaki kızımız masukta son 6 ayda ciddi bir psikolojik degisiklikler gozlemledik oncelikli olarak hayvan goğüs kıllarına taktı sürekli orayla oynuyor ama kanatma falan yok ama acıklık olustu azda olsa.Birde resimlerde goreceginiz uzare masuk sürekli kafesini altındaki ızgarayı kaldırıyor oraları darma dagan ediyor altına giriyor falan hic yapmazdı boyle hareketler resimlere gore kıymetli gorusleriniz icin simdiden tsk ederim.

Farklı bir oyuncak alsanız belki ilgilisi ona yönelir. 7 yaşına kadar iyi yaşatmışsınız maşallah.

Son düzenleme:
Nacizane fikirlerimi sizinle paylaşmak isterim. Birincisi Tüneğini Tahta ile değiştirin. İkincisi Peçete koymayın peçeti yiyebilir, bunun ona zararı olur. Gazete bile koymaktan çekiniyorum ben şahsen ki yiyor. Bunun dışında arkadaşın dediği gibi alıştığı oyuncaklar ile sürekli oynadıktan sonra sıkılmış olabilir. Farklı oyuncaklar alabilirsiniz.

Teşekkür ederim sizlere Dediklerinizi aynen uygulayacagım.

Eş aldın mı yanına hiç? Kafes dışına az mı çıkıyor?

Masallah baya bakmıssınız ama bir arkadasımızın yorumuna katılıyorum tüneği ve tabandaki peceteyi değistirseniz iyi olur onun dısında oyuncaklarda alın olmadı doğal hazırlayın kafesi ağac dalı gibi yani ilk yapacağınız sey dikkatini bir yöne verdirmek sonrada daha sakin bir yere koyun

İnşaallah böyle güzel bir hanımefendiye es almissinizdir maşallah stres yapıyordur bir şeye kizmistir belkide ilginiz azaldı

Tekrar bakınca fark ettim, kafesin taban birleşim yerleri kirli gözüküyor, sıcak suyla kefesi iyice yıkayın

Geri