Karadeniz Pet

mavi-beyaz dişi ve gri erkek :)

• Konbuyu başlatan SefaKaraa
  • Başlangıç tarihi
S

SefaKaraa

Guest
merhaba arkadaşlar. 21 aralıkta feshaneden almış olduğum gri ingiliz,ingiliz kırması,çek ne olduğunu kestiremediğim erkek kuşuma, yalnızlığına dayanamadığım için bugün, adem doymaz adlı üyemizden bir dişi aldım. aslında kuş bize çok alıştı omuza kafaya bacağa parmağa gelip gidiyodu. saçımı sakalımı çekiştiriyodu ama sonuçta her canlı eş tutarken bizimki neden yalnız kalsın, bizimki neden bekar yaşasın diyerek dişi almaya kara verdim :D en başta ayrı kafeslere koydum. 15 dk sonra gözlem altında aynı kafese koydum. erkek eve alışkın olduğu için dişiyi hemen kaşımaya ,vıcırdamaya başladı. ama dişi yeni geldiği için şaşkın şaşın bakıp arada ötüyo. ailecek oturduk bu tabloyu izliyoruz :D buyrun bunlarda fotoğraflar :)
eoG9vX.jpg
[/url][/IMG]
xYnJYE.jpg
[/url][/IMG]

wbqMA0.jpg
[/url][/IMG]

Cok guzeller masallah ama disi kusun yuzunu yakindan cekmeniz mumkun mu bana hem biraz kucuk hemde erkek gibi geldi

bence de hem küçük hem de erkek

çekiyorum şimdi. bu arada erkek dişinin ağzına kusmaya başladı.dişi sessiz dururken erkeğin peşine gitmeye başladı kussun diye. :) evet daha yavru erkek 4-4buçuk aylık felan.dişi daha 2 aylık olmamış. :)
eXVqbD.jpg
[/url][/IMG]

İkisi de çok güzelmiş ama senin dişiye erkek diyorlar. Umarım erkek değildir. Hayırlı olsun.

sıkıntı yok bence. ama eğer erkek olursa mecbur 2 tane dişi alıcaz :D :D ikisinden de vazgeçmem :)

Hayırlısı 2 tane daha dişi alırsın artık

abi yapmayın gözünüzü seveyim ya :D şimdi sorum şu. erkek erkeğe öpüşür mü ? erkek erkeğe kusar mı ? erkek erkeği kaşır mı ?erkek erkeğin tepesine çıkmaya çalışır mı? yalnız bu durumu sadece bendeki kuş yapıyo. diğeri kaşınmayı bekliyo , ağzına kusulmayı bekliyo. bunları yapan bendeki erkek ayağını dişi zannettiğimizin üstüne atıyo. acaba benim erkek bunu erkek olduğunu anlayabilir mi ? :D:D:d bu soruların cevabı dişi mi erkek mi belki yardımcı olur :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
ikiside erkek malesef :(

abi yapmayın gözünüzü seveyim ya :D şimdi sorum şu. erkek erkeğe öpüşür mü ? erkek erkeğe kusar mı ? erkek erkeği kaşır mı ?erkek erkeğin tepesine çıkmaya çalışır mı? yalnız bu durumu sadece bendeki kuş yapıyo. diğeri kaşınmayı bekliyo , ağzına kusulmayı bekliyo. bunları yapan bendeki erkek ayağını dişi zannettiğimizin üstüne atıyo. acaba benim erkek bunu erkek olduğunu anlayabilir mi ? :D:D:d bu soruların cevabı dişi mi erkek mi belki yardımcı olur :D

Kusar. Yavru oldugu icin otekinden yem istiyo.

Geri