Karadeniz Pet

Mavi boncuk yem ??

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Daha önce champion yem kullanıyordum bugün gittiğim petshopda champion kalmadığı için mavi boncuk yemi aldım kuşa fakat nasıldır kaliteli mi hiç bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar bilgilendirsin lütfen :)

Mavi boncukta iyi yemdir. Ben açık alıyorum tabiki petshopçu güvenilir olduğu için. Hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Biraz daha düşük bi kalitede yemdir ithal markalar bu konuda çok iyidir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

almayın şöyle yemler.içinde boyalı maddeler var.aynı paraya versele laga var onu alın

Bonnie vitakraft versele lega içinde boyalı madde katkısı olmayan güzel yemlerdir.

Mavi boncukta iyi yemdir. Ben açık alıyorum tabiki petshopçu güvenilir olduğu için. Hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Açık yem almadım fakat daha önce hiç kullanmadığım için tereddürlerim var bide sizlere danışayım dedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

almayın şöyle yemler.içinde boyalı maddeler var.aynı paraya versele laga var onu alın

ya parası sorun değil hayvancağıza bişi olmasın yeter ki evet bak o rekli taşlar bu mavi boncuğun içinde yok dikkati mi çekti. tavsiyenizi dikkate alıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

Bonnie vitakraft versele lega içinde boyalı madde katkısı olmayan güzel yemlerdir.

yarın sabah o zman tavsiye ettiğiniz yemi alayım ben kuş henüz 2 aylık zaten
sıkıntı çıkmasın sonra çok teşekkür ederim öneri ve bilgilendirme için.

Alabilirseniz vitakraft alın ama versele laga ve bonnie de çok iyi rica ederim yardımcı olduysa. İyi Forumlar

Bonnie alıyorum ben tavsiye ederim severek yiyorlar

mavi boncuk nedir ya..vitakraft varsele varken..yok pahali falan diyecekseniz ayda 20 tl harcayamiyorsaniz beslemeyin zaten kuru ekmek yedirin

yalnız bonni alırken dikkat edin.eski bonnie değil.içeriğinde boyalı ekmekler var.firma türklerin eline geçti

Ben bonnie kullanıyorum boyalı çıkmadı hiç bugüne kadar ama bitsin versele laga alacağım

arkadaşlar bir sorunum var ama konu nasıl açılıyor bilimiyorum.. yardımcı olurmusunuz..

mavi boncuk nedir ya..vitakraft varsele varken..yok pahali falan diyecekseniz ayda 20 tl harcayamiyorsaniz beslemeyin zaten kuru ekmek yedirin

arkadaşım bir konuda yardımcı olabilir misin?? konu nasıl açılıyor. bir sorunum var paylaşmakta fayda var bilgilenmem açısından.. teşekkürler.

soru cevap bölümüne girip yeni konu aça basabilirsiniz

arkadaşım yardım etme maksatlı olman güzel bir davranış teşekkür ediyorum.. lakin söylediğiniz yöntemi denedim ama yeni konu aç diye bir buton ne bilim bir imleç bulamadım.. yada bana konu açma engeli mi var.. yeni üye olduğumdan mı dır?

Geri