Karadeniz Pet

Maviişimm:)

Bende muallakta kaldım şimdi:) ben zaten toprledigini gormedim ama tutuş açısından falan daha kolay ve sonuçta plastik insana bile zararlı diye onu kullanıyordum.

Eğer eğitimlere başladıysanız değil.YAni kuşun karakterine göre değişiyor konuşma süresi bir de ilgiye göre.Demek ki kolay öğreniyor.
konuşması henüz erken hatta çok erken gagasındaki siyahlık kuşunuzun 30-35 günlük olduğunu gösteriyor 4 aydan önce konuşmazlar ilgi gösterin aynı kelimeleri telafüz edin ürketmemeye çalışın gerisi kendiliğinden gelir elinizle yakalamaya vs bu tip davranışlardan kaçının kuş size ne kadar hızlı güven sağlarsa konuşması da o kadar hızlı ve kolay olucaktır.iyi beslemeler

Tamam.Ayrıca mümkünse yapacağınız yorumları benden alıntı yapmadan yaparsanız sevinirim.Kendi düşünceleri ayrıca paylaşabilirsiniz.Teşekkürler şimdiden.

Bende muallakta kaldım şimdi:) ben zaten toprledigini gormedim ama tutuş açısından falan daha kolay ve sonuçta plastik insana bile zararlı diye onu kullanıyordum.
törpülemediği konusunda haklısınız ama tutuş acısından en iyisi hagen vision kafeslerin içinden çıkan orjinal tünekler bence .

Geri