Karadeniz Pet

maviş canımı çok sıkıyor :(

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
maviş bekarlık sultanlıktır ilkesini hayat felsefesi haline getirmiş anlaşılan :D

Aynı tünekte durmasına bile izin vermiyo diğer çift kuşlarda yanyana duruyo kafesleri ayrı tere koyayaım mı

Ustam alışkın ve hele konuşan kuşlar genelde eş tutması çok çok zor oluyor.. İyisi mi eşlerine alışmazsa varsın sizinle kalsın, sizi eş olarak görmüş artık, hayatı sizden ibaret :)

yaa inanın ustam kafesin teline yapışmış gözü bizde kapıdan çıkayım bağırıyo içeriye giriyorum konuşmaya başlıyo :)

yaa inanın ustam kafesin teline yapışmış gözü bizde kapıdan çıkayım bağırıyo içeriye giriyorum konuşmaya başlıyo :)

Varsın sizinle yaşasın dursun ustam yapacak bir şey yok :) Diğer eşleri de ayırsanız onlar da birbirini görmeyince veya kavuşamayınca öyle kudururlar, aynı durum :)

yani dişiyi alayım mı yanından öyle daha mutlu olcaksa alırım ne yapaılım

çok sabırsız davranıyosunuz bu kuşlarda dişi eş seçer erkek değil dişi uymluysa eninde sonunda eşleşecekler sabredin ve mavişle fazla ilgilenmeyin kafesinde oyuncak varsa da hepsini alın.

çok sabırsız davranıyosunuz bu kuşlarda dişi eş seçer erkek değil dişi uymluysa eninde sonunda eşleşecekler sabredin ve mavişle fazla ilgilenmeyin kafesinde oyuncak varsa da hepsini alın.

OYUNCAK YOK ÇIKARTTIM HEPSİNİ DİŞİYİ DÖVÜYO O YÜZDEN KÖTÜ SONUCLAR DOĞURMAsından korkuyorum

dişi şuan ortama alışmaya çalıştığı için pasif görünüyor alışınca erkeğe karşılık verir kanamalı bir kavga olmadıkça ayırmayın onları alışması 1 ay kadar sürebilir.

kavgası yaralanmaya gitmedikçe ayırmayın ama şiddeti artarsa mecbur ayıracaksınız..

malesef ayırdım fena kavga etmişler dişinin biraz göz cevresi yalanmış bende gönderdim dişiyi mavişe artık tek bakıcam ne yapayım :(

Geri