Karadeniz Pet

maviş futbola merak sararsa :D

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
I

Işıl KEGEÇ

Guest
(MAŞALLAHLARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN) BENİM MİNİK FUTBOLCUM :D

[YOUTUBE]5gWKp4CiG2M[/YOUTUBE]

maşallah çok akıllı kuş , güzel eğitmişsiniz ...

Mavişe kocaman kocaman MaşALLAH :) Çok tatlı yaa.. Bu arada çok iyi eğitmişsiniz tebrik ederim. Paylaşım için teşekkürler Işıl Hanım.

çok teşekkürler muhammet bey tereddüt ederk almıştım 3 hhafta oldu 1 yaşında olduğu için alışmaz demişlerdi ama çok şükür alıştı bize iyiki almışım :) tek sorunumuz elimize konunca ısrması :D

teşekkürler serkan bey bir kaç kelimede konuşuyo maşallah :) 1 yaşında olduğu için yeni şeyler öğrenme şansı olur mu peki

inş düzelir :) erik ve ayak görünce dayanamıyo bizim maviş :)

sizce 1 yaşında olmasına ragmen yeni kelimler öğrenmesi zor olur mu

Hayırlı olsun, MaşALLAH.. ALLAH size bağışlasın.

çok teşekkürler merak ettiğim 1 yaşında mavişim aldığımda 2 3 kelime biliyodu konuşmayı şimdide bizden öğreniyo 1 yaşında olduğu için konuşması bişeyler öğrenmesi zor olur mu

Neden olmasın. :) pes etmek yok, herşeyin başı zaman biliyorsunuz.

Işıl hanım, daha öncede söylediğim gibi yavru muhabbet kuşuna eğitim vermekle mavişe eğitim vermek arasında illaki fark olur. ama alışmaz,konuşmaz olayına ben katılmıyorum. maviş size geldiğinde 1 yaşında olmasına rağmen kısa surede gayet iyi alışmış. zaman geçtikçe daha çok alışacaktır.

konuşma olayına gelince, siz bu azimle mavişe birçok kelime öğretirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 HAFTA OLDU GELELİ BİZE ÇOK ÇABUK ALIŞTI MAŞALLAH İNŞ DAHA ÇOK ALIŞACAK :) TEK SORUNUMUZ ISIRIYO :D o yüzden parmağıma almak istemiyorum kendisi gelmek istiyo ama biraz duruyo çaktırmadan aniden ısırıyo ona çözüm bulamadım işte :D

Aşkım,erman,babacık, ı love you,ışıl,ışıl aşkım, diyo şimdilerde maşallah kelimesini öğretiyorum ama yarıyo kadar söylüyo (maşa) diyo orda kalıyo bizim bıcırık :d

ISIRMAMASI için ne yapmalıyım önerisi olan varmı ?

çok tatlı maşallah umarım bizim şeker de böyle cıvıl cıvıl olur :)))