Karadeniz Pet

Maviş hagen malikanesine taşındı

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar 32 günlük maviş hagen malikanesine bu akşam taşındı :)
ujare4e8.jpg

telefonda yaziyorum. yazim hatası varsa af ola.

hayirli olsun, kafes harika gorunuyor. Bir de salincak aldiniz mi mavisin keyfine diyecek olmaz. :) saglikla buyusun yeni kafesinde bu bebek.

aynen cocomade e katılıyorum bu kafeste salıncakla sallanmak çok güzel kuşlar için ben kendim iki kuşluk salıncak yapıcam yarın ikisi beraber sallansın diye :D

kuşunuz da güzelmiş daha yakından çekebilirmisin. bide aşağı inerken merdiveni kullanıyor mu ?

Cok tesekkur ederim. Yarin insallah salincaginida alicam. Saglikla buyusun butun kuslar.

Ben de almayı bir an düşünmüştüm de çok büyükmüş yav. :)

Asagi inerken merdiveni daha kullanmadi. Yemliklerin yerini ogrenain diye ben biraktim yere. Yemini yedi sonra ucarak cikti .
yve4a3uv.jpg

Tesekkur ederim ustadim. Bu guzellik sizin sayenizde. Tekrardan tesekkur ederim.

Bütün kuşlar sağlıkla yasaşın.

Yeni kafes size de mavişe de hayırlı olsun. :)

Kolay gelsin, iyi forumlar.

Tesekkur ederim cem bey.

Tesekkur ediyorum. Insallah saglikla buyur mavis ve tum dostlarin kuslarim

Böyle yavru mavişleri görünce benim de yavru kuş alasın geliyor ama elimde bi çift var onlardan yavru almak daha güzel olsa gerek diye düşünüyorum :)

Kendi yavrunuz cok daha baska olur. Ben cihan aytan beyden aldim bu kusu ve kendisine minnettarim.

maşaallah çok güzel olmu

Mehmet bey, levent bey,yusuf bey hepinize ayri ayri tesekkur ederim. Saglikli kuslar, keyifli forumlar dilerim.

Geri