Karadeniz Pet

Maviş nar keyfi :)

cixsower

Meraklı Üye
vnzf6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

vnzm9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

vnzmr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

vnzn6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

vnznn.jpg

hocam herşey iyidide kakao içerikli ürünler muhabbet kuşlarını zehirliyo aman dikket et

öylede zorla geliyo engel olamıyom vermesek ısırıyo çok yaramaz :)

Tahsin bey maşukta maşallah çok yaramazmış :)

Tahsin bey maşukta maşallah çok yaramazmış :)

teşekkür ederim bugün 14. günü ve neler yaptığına inanamazsın köpek gibi saldırıyo bu hallerini yakında yayınlıycam bildiğin saldırıyo köpek gibi aklında oluşan görüntünün hadi canım olurmu öyle dediğin nokta varya işte öyle saldırıyo bir ilk daha bence ben karşılaşmadım böylesiyle :) bir iki güne videosunu yayınlarım :)

:) bizimkide bi ara öpcektim dudagımı ısırdı :) kan bile geldi ceza verdim 1 gün çıkmadı akılandı ısırmıyo artık :)

Boyle bi guzellik yok ya :) :) :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reis tül yerine pijama takmiş kafese.yaratıcı zeka.

Mavişe afiyet olsun maşallah :) Tüm kuşlarınıza allah saglıklı ve uzun ömür versin.

Mavişe afiyet olsun maşallah :) Tüm kuşlarınıza allah saglıklı ve uzun ömür versin.[/

Amin çok tşkler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:29 -->-> Daha önceki mesaj 06:27 --

reis tül yerine pijama takmiş kafese.yaratıcı zeka.

Tül takınca yırtılıyodu hep bizde en uygunu bu dedik :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:14 -->-> Daha önceki mesaj 06:29 --

vs162.jpg
HERŞEYİ YİYİP İÇİYONDA Bİ BUNU İÇEMEDİN BE MAVİŞ :D SIKIYOSA İÇ :D