petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Maviş tüy mü çıkartıyor? yoksa başka sorun mu var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuzhan YAZMAN tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuzhan YAZMAN

tüy uçları siyah ve sanki bi yerde toplanmış gibi tek tek tüy mü çıkartıyor ?
    ve iki sorum daha var eskiden tam mavi beyazdı şimdi rainbow cinsi sarı mavi oldu simdi arka kanat kuyrugu gri renke dönüyor bu kadar renk degistirmesi garip mi?

2. Mehmet Kurt

1- Kuşunuz tüy değiştiriyor o boruların hepsi patlayıp açılacak. (Normal)

2-Bu kadar renk değiştirmesi de olağan bir konu.Kanıyla alakalı buda normal...

3-Kuşunuz gerçekten çok güzel maaşallah...

3. Oğuzhan YAZMAN

teşekkür ederim kuşum neredeyse 10-12 aydır bakıyorum ve ucma konusunda tecrübesiz frenliyemiyor kendini :D yatagın ucuna konmaya calısırken sonunda durabiliyor korkarak salıyorum teşekkürler bilgilendirdiğiniz icin

4. Ezel ALBAYRAK

llll...............

5. wavysea

wavysea Guest

benım kuşta bu durumda ıyı kı okumuşum yoksa petshop göturecektım nıcın dıye soracaktım ama önemlı bır durum degılmıs anlasılan

Sayfayı Paylaş