petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mavişe Aldım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl ATIŞ tarafından 20 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Size nasıl arkadaşlar birbirlerine alıştılar mı :) Aldığım kuş kaç aylık üretici bi arkadaşdan aldım tüy dökümüne girdiği için kanadını çektiğini söyledi. yorumlarınızı bekliyorum

[YOUTUBE]iq0I4yNkHbM[/YOUTUBE]

#1 Anıl ATIŞ, 20 Kasım 2015
    Son düzenleme: 20 Kasım 2015
  2. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah çok şirin sizinki kafalıyacağa benziyor :D 6 ila 8 aylık gibi videonuz açılmıyor.

#2 Gülşen ÖZDEMİR, 20 Kasım 2015
    Son düzenleme: 20 Kasım 2015
  3. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

Teşşekür ederim :) 6 8 varmı cidden ben 3 4 diye biliyorum üretici arkadaş öyle söylemişti videoyu düzenliyorum hemen.

4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3-4 te olabilir iyi anlamam ama benim yaavrulara benziyor

5. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    bende pek anlamıyorum bunları :) bunuda inş eğitebilirim biraz ürkek kaçıyor benden

6. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yalnız sizin maviş fazla sıkıştırıyor gibi ürkütüyor kızı :) dişi geç olgunlaşır helede 3-4 aylıksa oğlunuz çok bekliycek

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel hayırlı olsun.

8. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    ya kuş gelir gelmez gidiğ ağzına yem kusuyo ağzını öpüyor öpücük atıyor :D öpücük atmasını iyi biliyor maviş :eek:

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O üretici arkasiniza söyleyin aferin çok iyi yapmış tüye girince kanatmi yolunuyormus nasıl verecek bunun hesabını Güle güle besleyin daha zamanları var maşallah kuşlarını za

10. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    teşşekür ederim sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

sağolun teşşekürler kuş tahminen kaç aylık pek güvenemedim adama zaten

11. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişiyede iyi öğretin maviş elinize gelirse onuda alıştırır. güle güle büyütün :)

12. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    peki bişi sorcam diğer kuş gibi eğitebilirm erkek kuşum aşırı derecede bana alışkın? diğerini nasıl eğiticem

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    4 aylık falan fakat o disinin daha zamanı var hem tramvada geçirmiştir nasıl yolmussa kanatları uzamali ve kendini rahat hissetmeli

14. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bi kaç gün alışsın ortama ama çok küçük :) ne diyimki biraz daha hazır bi dişi alsaydınız sizinkinden 2 ay büyük hoş olurdu ayrıca kafes erkeğin olduğu için baskın şuan dişide hoşuna gitmiş heralde çok sıkıştırıyor :D alıştıktan sonra ortama kafes içinde yeşillik yada havuç gibi şeylerle ilgisini çekip alıştırmayı deneyin derim erkek gelip yerse oda dayanamaz büyük ihtimal.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:13 --

forumdaki videolara bakın eğitim videolarına aklınızda bi yöntem oluşacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

videoyu yarıda bırakmıştım şimdi gördüm bu ayakta atıyo :D siz eğer ayıp olmazsa biraz daha büyük dişi alın derim onuda beğenirse tabi :D

15. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    haklısınz eve gelince gördüm çok üzüldüm bunun için ne yapabilirim? hangi vitamini vermem gerekiyor hızla uzaması için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

teşşekür ettim :D bir dha o üretici ile iletişime geçmeyi düşünmüyorum kuşun kanatları çekmiş zaman herşeyin ilacı zaten O'da alışcak :)

16. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    alışırlar tabi şuan durum iyi gibi dişinin dövme gibi bi şansı yok bu erkek fırsat vermez aynı benim erkeğe benziyor :) sizde gözlemlerseniz güzel güzel büyürler. vitamin + yumurtalı mama verin havuç hariç

17. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

evet zaten maviş çok sevindi onlar mutlu ise bizde mutlu oluyoruz.

Sayfayı Paylaş