petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mavişe ne yapmalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve merve tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. merve

merve New Member

Beğenileri:
    0
    benim bir kuşum onu dışarıdan yakaladım yakaladığımda tırnakları yoktu ve parmakları yamuktu :(:(:(
    sanırım eski sahibi yapmış bunları
    ilk geldiğinde hiç kafese koymadım hep oynadım sadece geceleri koydum alışkındı ama onunla ilgilenmeyi kestim çünkü daha yeni yavru kuşlarım oldu onlarla ilgilendim
    herhalde bana küstü kafesten çıkatacağımdada ısırıyor elim kanıyor ama dışarıya çıktığında hiç elimdendüşmüyor sürekli bir bir endişe var içinde

mama yapıyorum yemiyor elimde yem versem kaçıyor ne yapıcam baya büyük kuşta 2 yıllık felan:(:(:(:confused:

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Fotograf atabilirmsn

3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Eline alma kefesten çıkartacan zaman sen çıkarma kapısı aç o çıkmak isterse çıksın dışarı çıktında hiç üstüne gitme kendi haline bırak o sana kendisi gelsin gelirse. kısaca sana güven kazansın sanırım işkence etmişler kuşa

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kafesten kendi çıksın yakalamayin karga martı vs de o hale sokmuş olabilir Güle güle besleyin

5. merve

merve New Member

Beğenileri:
    0
    http://http://hizliresim.com/mPYnd2][​IMG][/URL]

kuşum ilk geldiğinde böyle heryere gireredi ama şimdi korkuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

kuşum kendi gelmiyor ben ya kapısını açıyorum yada kendim elime alıyorum sadece öyle geliyor elime

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:27 --

ama elime alıncada hiç inmiyor

#5 merve, 5 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 5 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş