Karadeniz Pet

mavişe ne yapmalı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16878
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16878

Guest
benim bir kuşum onu dışarıdan yakaladım yakaladığımda tırnakları yoktu ve parmakları yamuktu :(:(:(
sanırım eski sahibi yapmış bunları
ilk geldiğinde hiç kafese koymadım hep oynadım sadece geceleri koydum alışkındı ama onunla ilgilenmeyi kestim çünkü daha yeni yavru kuşlarım oldu onlarla ilgilendim
herhalde bana küstü kafesten çıkatacağımdada ısırıyor elim kanıyor ama dışarıya çıktığında hiç elimdendüşmüyor sürekli bir bir endişe var içinde

mama yapıyorum yemiyor elimde yem versem kaçıyor ne yapıcam baya büyük kuşta 2 yıllık felan:(:(:(:confused:

benim bir kuşum onu dışarıdan yakaladım yakaladığımda tırnakları yoktu ve parmakları yamuktu :(:(:(
sanırım eski sahibi yapmış bunları
ilk geldiğinde hiç kafese koymadım hep oynadım sadece geceleri koydum alışkındı ama onunla ilgilenmeyi kestim çünkü daha yeni yavru kuşlarım oldu onlarla ilgilendim
herhalde bana küstü kafesten çıkatacağımdada ısırıyor elim kanıyor ama dışarıya çıktığında hiç elimdendüşmüyor sürekli bir bir endişe var içinde

mama yapıyorum yemiyor elimde yem versem kaçıyor ne yapıcam baya büyük kuşta 2 yıllık felan:(:(:(:confused:

Fotograf atabilirmsn

Eline alma kefesten çıkartacan zaman sen çıkarma kapısı aç o çıkmak isterse çıksın dışarı çıktında hiç üstüne gitme kendi haline bırak o sana kendisi gelsin gelirse. kısaca sana güven kazansın sanırım işkence etmişler kuşa

Kafesten kendi çıksın yakalamayin karga martı vs de o hale sokmuş olabilir Güle güle besleyin

http://http://hizliresim.com/mPYnd2][/URL]

kuşum ilk geldiğinde böyle heryere gireredi ama şimdi korkuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

kuşum kendi gelmiyor ben ya kapısını açıyorum yada kendim elime alıyorum sadece öyle geliyor elime

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:27 --

ama elime alıncada hiç inmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri