petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mavişim çok kötü ishal olmuşş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fehmi357 tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. fehmi357

fehmi357 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dün bi kere kustu herhalde ilaçtna diye düşündüm çünkü beş liralık bişeydi o ilaçta bıraktım kuşçıyada söyledim o ilacı bıırak dedi 10 lirak bi vitami vardı onu aldım ilaç yerine bugün kusması ve sayri bişeyi yok yanlız acayip fena ishal olmuş ve hareket edemiyor daha yeniydi zaten kaçıyordu şimdi kaçmıyor hayvan yorgunluktan akşam klörferin yanına koydum ısınsın diye adam soğuktan dolayı olmuş bu dedi götürdüğüm gün hava bux kesiyodu evde uzakti yüreyerek gittik o yüzden herhalde başka napabilirim okada halsizki ölecek gibi lşimdide aşağıya indi yukarı çıkamıyor :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Geçmiş olsun Fehmi, tez zamanda iyileşir inşallah.
    Sıcak tut kuşu, yeminin kafes tabanına dök, varsa ızgarayı çıkar tabandan. İlaçlı suyu içmiyorsa bir damlalıkla ya da enjektör ile ağzına damlatmalısın.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Kafesi kaloriferin yanından ziyade yakınına koymanız daha iyi olur bence. Kalorifer peteklerinin etrafında hava akımı oluşur bu nedenle kuşlara olumsuz etkisi olur.

4. fehmi357

fehmi357 New Member

Beğenileri:
    0
    ilaç damlatırım ama kusyutor yemğide dökersem ishal ya altına yaptımı her yere akıyor byle ssarı boya gibi mahveder yemeği ama koyacam denerim

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
    çok ince bir kap içine koyabilirsin yemi, kolay alabilsin içinden yüksek olmasın.

6. fehmi357

fehmi357 New Member

Beğenileri:
    0
    koydum şimdie suyuda aşğıda rahatlıkla yiyebilir inşallah bişey olmaz iyleşir suyunda var vitamini felen şimdi arkası dönük bekliyo bakalım nolacak

HEPİNİZE TEŞŞEKÜRLER

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
    Vitamin kâr etmez. Ne verdi petshopçu? Vitaform verdiyse bir nebze..
    İçmiyorsa sen damlat ağzına 2-3 damla.

8. fehmi357

fehmi357 New Member

Beğenileri:
    0
    vitafer verdi kardeş dediğini yaptığım anda kusuyor hayvan ilaca bakıyom tarihi felende geçmiş değil
    şimdide polduğu yerde titriyo artık böyle devam edersin veterinere gidecem mecbur

9. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Yemine aspur karıştır biraz ya da kafesin tabanına aspur dök biraz aspur iyi gelecektir

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İlaç verme çok yorma iyice hirpalama verdiğin yeter durumu kötü görünüyor sıcak yerde tut inşaallah düzelir

Sayfayı Paylaş