petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mavişim Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Şimşek tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Şimşek
    Gizli

Arkadaşlar mavişimin fotoğraflarını göreriniz olmuştur 2 aylık dişi sürekli kafesinden çıkmaya çalışıyor ötüyor bugün saldım etrafta uçtu arada çarpıyor kanadını kendini falan yere inince kafesi yanına koydum kendisi girdi içeriye acaba çarpınca bir zararı olur mu?

2. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    valla aynı sorun bndede var 2 gündür bnde 1 aylık civarı kafeste çıkmaya can atıyodu bnde bugün çıkartım ufak ufak çarptı sonra geri koydum bi süre çıkartmamayı öneriyorum bnde öyle yapıcam çok hızlı çarpmadıysa bişe olmaz

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Çarpmanın ve düşmenin şiddetine bağlı olarak ciddi zararlar meydana gelebilir dikkat etmekte yarar var.

4. Sinan Şimşek
    Gizli

Çok hızlı çarpmıyor düşmede yok zaten de galiba odada konacak yeri göremiyor yere konuyor ...

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Çarpması travmalara neden olabilir. Ceresi kanayabilir, boynunu incitebilir veya kanadını zedeleyebilir. Eğer yeni alışıksa birkaç gün daha kafesinde durmasını öneririm.

Sayfayı Paylaş