Karadeniz Pet

Mavişim melek oldu

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Mavişim bugün melek oldu. 2 senemiz geçti Mavişim le birbirimizi çok seviyorduk. Fakat bi hastalık yüzünden kaybettik Mavişimi bugün hiç yapmadığı hareketleri yapıyordu Maviş tuylerini kabartip cenemin altina enseme giriyordu. İlk kelimesini bugün söyledi akşama kadar hareketliydi ne olduysa 1 saat içinde bitti herşey en son baktığımda ona cicikusum diye seslendigim geliyor aklıma o siralarda yerdeki tunekten yukarı çıkmıyordu. Yarım saat sonra yanina gittiğimde Maviş diye seslendim sesimi duyup tellere ziplamadi bu sefer tekrar dedim Maviş diye yanina gittigimde yerde buldum Mavişimi o an herşey bitmişti. Buraya kadarmış Maviş hergün seni gömdugum yere bakıp seviceğim seni. :(

Geçmiş olsun. Zor bir durum. İnşallah böyle durumlarla kimse karşılaşmaz.

Geçmiş olsun kardeşim... :(

Amin. Teşekkür ederim hepinize. Kuş alırken herkes 2 kere düşünsün oda bir can içimden bir parça koptu sanki toparlayamiyorum kendimi.

Basınız saolsun çok zor bir durum:(

Geçmiş olsun Çağrı, Allah sabırlar versin..

geçmiş olsun..o anki üzüntüyü bilirim..benimde nazlım öyle öldü hemde 5 yumurtasıda vardı..

Basiniz sagolsun... Aileden biri gibi oluyorlar zamanla. Kaybetmek zor, ama olum de hayatin bir gercegi iste...

Çok geçmiş olsun Üzgünüm :(

Aniden oldu herşey ölmeden yarım saat önce seviyordum hareketliydi. 2 gündür ishal olmuştu dışkısı beyazdı. Allahın verdiği emri kimse geri alamaz. Herkese teşekkür ederim.

Geri