Karadeniz Pet

Mavişim Öldü :( :( :( :(

Ben dobra konusurum haksizliga yer vermem ikinizin acisida kuslarinizi show olarak tanitmanizdan dolayi bende kotu yorum yaptigim icin dusman oldunuz benim umrumda degilsiniz bu sitede nasil hareket edecegimi soyleyen en son insan olmalisiniz unutmayim hersey eskilerden ogrenilir buda boyle biline bahsettiginiz insanlar benim yasakli uyeler listem arasinda yorumlarini bile gormuyorum ama bana satasiyorlar hala o yuzden sizide suan engelliyorum

Bende seni komple yasaklıyorum siteden :) Artık ziyaretçi olarak görürsün, ben kuşu Show olarak satmadım konuya git tekrar bak madem yazacaksın ve terbiyesizce yorum atacaksın. Jumbo Muhabbet Kuşu dedim ben konuda, ayrıca kuşta Murat Bircan'ın kuşudur.. Nasıl kuşları olduğunu adamın herkes biliyor, ayrıca ne eskisinden bahsediyorsun sen arkadaş? Siteyi Muhammet kurduktan 1 hafta geçmeden bizler geldik üye olduk, muhabbetkusu.com.tr 'nin tasarımı bana ait.

Bu siteden öğrendiğin şeyler ile insanlara gelip ukalalık yapıyorsun, terbiyesizce konuşuyorsun. Bir de engelliyorum diyerek hava basıyorsun.. Bir kaç makale yazmışın yanına yaklaşılmıyor, ben seni bu siteden komple engelliyorum.

[MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] Sen kimsin de ben sana düşman olacağım. Ben sana özelden bin kere yazdım adam akıllı yaz. Millete sataşma diye. Ama akıllı yazabilmek için adam olmak gerekir. Umarım bu sefer anlamışsındır ve tribünlere oynamayı bırakırsın. Herkes kimin ne olduğunu biliyor, kendini övmene gerek yok. Herkes gereken cevabı verir zaten.

Saygılar Gökhan ERKAN-0533 737 38 85

Daha da dert ediyorsan telefonumu yazdım. Burada insanları rahatsız etmene gerek yok.

[MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] Sen kimsin de ben sana düşman olacağım. Ben sana özelden bin kere yazdım adam akıllı yaz. Millete sataşma diye. Ama akıllı yazabilmek için adam olmak gerekir. Umarım bu sefer anlamışsındır ve tribünlere oynamayı bırakırsın. Herkes kimin ne olduğunu biliyor, kendini övmene gerek yok. Herkes gereken cevabı verir zaten.

Saygılar Gökhan ERKAN- **********

Daha da dert ediyorsan telefonumu yazdım. Burada insanları rahatsız etmene gerek yok.

Gökhan Bey, telefon vermeye gerek yok , uğraşıp canınızı sıkmayın . Forum bu her türden tartışma yaşanabilir bunu reel hayatı etkilememeden yapmanız daha iyi . Evinizin içerisine girmesin bu tartışma , oldu geçti bilin. :) Daha önceden kendisinin çıkması gerekiyordu ama böyle bir olay gerekiyormuş demek ki . ;) Akıllanır usta ve abilerinden özür diler belki bu sayede . Herkese iyi forumlar , hayırlı cumalar.. :)

Gökhan Bey, telefon vermeye gerek yok , uğraşıp canınızı sıkmayın . Forum bu her türden tartışma yaşanabilir bunu reel hayatı etkilememeden yapmanız daha iyi . Evinizin içerisine girmesin bu tartışma , oldu geçti bilin. :) Daha önceden kendisinin çıkması gerekiyordu ama böyle bir olay gerekiyormuş demek ki . ;) Akıllanır usta ve abilerinden özür diler belki bu sayede . Herkese iyi forumlar , hayırlı cumalar.. :)
Ama sabır da bir yere kadar. Bu kadar mı merhamet kalmaz insan da. Kuşu ölmüş çocuğa diyor ki kabahat senin. Bu nasıl insanlık. Daha önce kaç kere yaptı bunu. Sonra da sizin kuşlarınızı kötülediğim için düşman oldunuz bana diye yazıyor. Bu kadar da kötü niyetli düşünülmez.

Ben dobra konusurum haksizliga yer vermem ikinizin acisida kuslarinizi show olarak tanitmanizdan dolayi bende kotu yorum yaptigim icin dusman oldunuz benim umrumda degilsiniz bu sitede nasil hareket edecegimi soyleyen en son insan olmalisiniz unutmayim hersey eskilerden ogrenilir buda boyle biline bahsettiginiz insanlar benim yasakli uyeler listem arasinda yorumlarini bile gormuyorum ama bana satasiyorlar hala o yuzden sizide suan engelliyorum

Öncelikle,

Konu sahibine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Sonrasında ise,

Hala başka insanların değerli kuşlarını kötülemekle meşgulsun, Uzmanlığın kendine kardeş hele ki böyle uslupsuz iğneleyici aşağılayıcı uzmanlığın tamamen kendine.. Sen nasıl bir karaktersin ben kısaca açıklıyayım sana (Muhakkak göreceksin bu yazdığımı onuda adım gibi biliyorum),

Sen hiçbirşeyi çekemeyen bir insansın, Uzmanlığın, bilgin vardır yoktur bir yere kadar okey ancak sen bu çekememe tavırlarınla insanlara yardımmı ediyorsun yoksa aşağılıyormusun hiç mi hiç belli değil, hele ki bazı yorum attığın konulara denk geldim, Güzelim kuşu iğnelemek kötülemek için elinden gelenin en iyisini yapan kişisin he bak bu konuda 10 numarasın ben ve forumdan bazı arkadaşlar seni bu konuda alkışlıyoruz ve tez zamanda iyileşmeni ümit ediyoruz.

Gelip geçici dünyada hele ki hiçbirşeyin bize ait olmadığı bir dünyada hiçbirşeyi kötüleyemessin bunu bilmen gerekir, bu tavırlarınla hiçbir forumda veya sosyal faaliyetlerde barındırmazlar seni bunuda bilmelisin..

Son düzenleme:
Öncelikle,

Konu sahibine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Sonrasında ise,

Hala başka insanların değerli kuşlarını kötülemekle meşgulsun, Uzmanlığın kendine kardeş hele ki böyle uslupsuz iğneleyici aşağılayıcı uzmanlığın tamamen kendine.. Sen nasıl bir karaktersin ben kısaca açıklıyayım sana (Muhakkak göreceksin bu yazdığımı onuda adım gibi biliyorum),

Sen hiçbirşeyi çekemeyen bir insansın, Uzmanlığın, bilgin vardır yoktur bir yere kadar okey ancak sen bu çekememe tavırlarınla insanlara yardımmı ediyorsun yoksa aşağılıyormusun hiç mi hiç belli değil, hele ki bazı yorum attığın konulara denk geldim, Güzelim kuşu iğnelemek kötülemek için elinden gelenin en iyisini yapan kişisin he bak bu konuda 10 numarasın ben ve forumdan bazı arkadaşlar seni bu konuda alkışlıyoruz ve tez zamanda iyileşmeni ümit ediyoruz.

Gelip geçici dünyada hele ki hiçbirşeyin bize ait olmadığı bir dünyada hiçbirşeyi kötüleyemessin bunu bilmen gerekir, bu tavırlarınla hiçbir forumda veya sosyal faaliyetlerde barındırmazlar seni bunuda bilmelisin..

Oldukça güzel yazmışınız, ellerinize sağlık.

Ben muhabbetkusu.com.tr sitesinde var olduğum sürece bu eleman buraya giremez. Sahte hesapla aynı şekilde davranan birisini göreyim, yine uzaklaştırırım (banlarım) böyleleri yarardan çok zarar sağlıyor. Bu tipler yüzünden bu hobiye alışacak insanlarda soğur..

geçmiş olsun kardeşim

Sadece şunu demek istiyorum konu ego tatminine dönmüş iki taraf Tarafından da. Haklı haksız kim o değil ama gerçekten rahatsız oldum iki tarafında ego tatmininden. Hayırlı forumlar.

Arkadaşım sana da geçmiş olsun. Bir daha kuş seçerken etrafınızda daha tecrübeli biri varsa onla gidin derim.

güzel güzel kuşlarımızı beslemek, bilgimizi paylaşmak varken ne gerek var böyle tartışmalara?
özel meseleleri özelden konuşarak halledebilirsiniz. insanız sonuçta.
"İnsanlar buğday başaklarına benzer, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilir" sözü çok hoşuma gider. kibir de güzel bir şey değildir inanan insanlar için.
hepinize saygılarımı iletiyorum. umarım bu tatsızlıklar tatlıya bağlanır. gönüller almak her zaman iyidir...

Geri