Karadeniz Pet

Mavişim öldü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weeping_eyes

Yeni Üye
İki gündür halsizdi, bi şeş yemiyordu. Bugün çırpınmaya başladı. Oysa ki çok dua ettim, ayetler okudum. Ölmesi gereken, daha önce intihar etmiş her gün ölmek için dua eden ben olmalıydım. ALLAH aldı ya benden, şu kadarlık mutluluğu çok gördü ya bana, sevinmiştir heralde. İlk defa kendim için bir şey istemedim, onun hastalıgını al bana ver dedim, ama aldı onu benden. Gözlerimden yaşlad akıyor. Artık hiç dua etmeyeceğim, nasıl olsa ALLAH bildiğini yapıyor beni adamdan saymıyor...

İnşAllah tez zamanda ben de aynı şekilde ölürüm...

Naptın kardeş sen kendine gel biraz. Allah hicbir kuluna eziyet etmez. Günü gelen gidiyor. Kendi kendine eziyet etme. Sabırlı ol. Gittiği yerde çok daha mutlu olacak emin ol. O huzurlu bir yerde yaşıyor onun için sevinmelisin

Kardeşim Allah bildiğini yapıyor demissin de Allah senin için hayirlisini yapıyor eğer istediğin şeyi Allah sana nasip etmiyorsa senin için daha iyi bir plânı vardır Allaha emanet kal

İki gündür halsizdi, bi şeş yemiyordu. Bugün çırpınmaya başladı. Oysa ki çok dua ettim, ayetler okudum. Ölmesi gereken, daha önce intihar etmiş her gün ölmek için dua eden ben olmalıydım. ALLAH aldı ya benden, şu kadarlık mutluluğu çok gördü ya bana, sevinmiştir heralde. İlk defa kendim için bir şey istemedim, onun hastalıgını al bana ver dedim, ama aldı onu benden. Gözlerimden yaşlad akıyor. Artık hiç dua etmeyeceğim, nasıl olsa ALLAH bildiğini yapıyor beni adamdan saymıyor...

Sevinmiştir herhalde derken dinimiz böyle bir din mi? Ölümsüzlük diye bir şey mi var ölüme dua ile karışabilseydşk kimse ölür müydü babamı kaybettim 17 yaşımda akşam uyuduk hiçbir hastalığı yoktu sabah uyandırmadım kendim gördüm onu ilk böyle isyan etmedim evet kayıplar çok ama çok zor isyan etmemek gerek şuan eninde sonunda ona kavuşacağım günü bekliyorum

Ne kadar acı bir durum,çok üzüldüm bu kişinin sözlerine...Bu cahillik,zavallılık ne acayip birşey...inşALLAH tevbe etmiştir...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[/QUOTE]
Öncelikle istediğine can verip alma kudretine sahip olan Allah in kimsenin dua sina ihtiyacı yokdur edilen dua yanlız ca eden kişinin menfaatine dır sen Allah dan o kuşun hastalığını istedi isen kendine verir merak etme sana vermez se ailen den birine verir Allah unutmaz yanlız ca mühlet verir son cümlene gelince de amin diyelim belki bizim duamız tutar Allaha isyan eden ile zaten bir bağımız ve hoşgörümuz yoktur !!!

Ne sebeple 2 senelik konuyu hortlatıyorsunuz? İşiniz olur veya olmaz bu sizde kalsın boş algı yaratmayın.

Konu Kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...