petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mavişim Zehirli çiçeği biraz kemirdi yedi sonrasında sürekli ağzını acıp kapatıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Eyyüp CAN tarafından 22 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Eyyüp CAN

Eyyüp CAN Member

Beğenileri:
    0
    Ben Kafesini temizlerken oda oda da uçuyordu ve sonra baktım ki zehirli oda süs çiçeğinin üstünde yapragını yiyo hemen kalktım onu ordan aldım ve sonra farkettim ki sürekli ağzını açıp kapatıyor ne gibi önlem almam gerekiyor :(

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Zehirli Derken Nasıl Bir Zehir Geçici Olabilir Gagasını Filan Yıkayın Olmazsa Kendiliğinden Geçer Diye Düşünüyorum Ama

3. Eyyüp CAN

Eyyüp CAN Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] benim profil resmimdeki kuşun çıktığı ağaç işte

4. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Benimki kuslarda agizlarini acip kapatiyorlar surekli ve agizlari acik nefes alip veriyorlar.Sanirim cicekle alakali degildir..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Yani İnsan Vucuduna Öldürücü Kör Edici Yada Ne Bileyim Kan Yoluyla Kalp Atişini Etkilemesi Gibi Zehir Belirtileri Yoksa İnsan Üzerinde Kuşada Bişey yapacağini Sanmıyorum Diyorum Ben

6. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    bende ayni cicekten almak istedim ama kuslar yuzunden vazgecmistim. difenbahya sanirim o. insanlara zarar verebiliyosa kucucuk kusa da zarar verebilir diye dusunuyorum. evde olan ciceklere dikkat edin. o cicegi baska bi odaya falan alin. kuslar bi kere alisinca surekli gidiyo cicege yemek icin. o yuzden zehirli cicekleri ya aticaksiniz ya da baska odaya koyacaksiniz ki ulasmasin. bi iki kemirdiyse, hemen gorup aldiysaniz bisey olmaz sanirim. dilini tahris edebilir, belki yedigi bitkiyi kusabilir. gozlemleyin bakalim biraz. veteriner bulabikirseniz goturun

Sayfayı Paylaş