Karadeniz Pet

Mavişimizi kaybettik

• Konbuyu başlatan escada35
  • Başlangıç tarihi
okurken gözlerim doldu inanın,siz bir kuş değil ailenizden birini kaybetmişsiniz başınız saolsun.

:( saolun. Yeni bir kuş almak istiyorum ama mavişe ihanet etcekmişim gibi geliyo. Bide çok bağlanıyo insan hem de onun gibi olmaz ki :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başınız sağolsun çok duygulandım gerçekten :(

:( saolun. Yeni bir kuş almak istiyorum ama mavişe ihanet etcekmişim gibi geliyo. Bide çok bağlanıyo insan hem de onun gibi olmaz ki :(

Yeni kuş al bence bir kere beslediysen artık kuşsuz yapanazsın bide maviş resimdekimi (Başın sağolsun)

evet doğru diyorsun :( evet resimdeki mavişti.
:((

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanki gecen sene olen çikomun hikayesi bu basiniz sagolsun...

Başınız sağolsun merak etmeyin melek oldu o melek, minicik bir beden bir bakıyorsun bir anda herşeyin oluveriyor :(

Okurken çok duygulandım,11 sene dile kolay,çok zor bir durum,başınız sağolsun.

başınız sagolsun dile kolay o kadar senelik evin ailenin bir parçası. bayabi etkilenmişsinizdir :(
yeni bir maviş mubiş yokmu

çok üzüldüm benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

çok üzüldüm benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

nasıl alıştı mı biraz daha?

valla ilk paylaştığın yazıyı okuyunca ağladım hüngür hüngür
başın sağolsun çok ama çok acı bir şey :(

Geri