Karadeniz Pet

mavişin yeni aşkı :)

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
inşallah sağolun daha bugün aldım o yüzden Dışardalr umarım Iyi anlaşırlar birde dişinın cinsine çekoslavak ddi satan kişi doğrumu acaba

doğru söylemiş çekoslavak..

benim maviste çekoslavak kırması inşallah yavrulari da asıl olur peki bu ırklrn özelliği daha Iyi oluyormus Öylemi acaba

muhtemelen yavrular çek kırması çıkar..

eve , ahalisine ve ashabına hayırlı ugurlu olsun :) Maşallah

hayırlı olsun...sonunda uygun bir dişi bulmuşa benziyorsunuz...maşaallah güzel kuş...inşaallah beklentilerinizi karşılarlar...

Hayırlı olsun.
Bu tür davranışlar iyi anlaştıklarını mı gösterir yoksa eş olduklarını mı?
Benim kuşlarda bu şekilde birbirlerini kaşıyorlar.

Teşekkürler tek sorunu fazla uçamıyo acaba hep kafeste olduğu için yağlanma olmuş olabilir mi

hayırlı olsun ışıl hnm güzel kuş erkek beğenmiş gibi kendine mi seçtirdiniz eşini uçamıyorsa muhtemelen yağlanma var.

arkadaşn üretim hanesine götürdüm önce jumbo kırıgını koyduk yanına anında kavga ettiler ama bu kuşu koyunca böyle kaşımaya başladı :) bizde aldık çekoslavak dedi ırkı için daha önce yavru büyütmüş eşi ölünce yanlız kalmış diyorum uzun süre kafeste kaldığı için yağlanma olmuş olabilir mi eve getirdim biraz serbest bırakayım dedim çok fazla uçamadı ne yapmalıyım bilmiyorum bu durumda

arkadaşn üretim hanesine götürdüm önce jumbo kırıgını koyduk yanına anında kavga ettiler ama bu kuşu koyunca böyle kaşımaya başladı :) bizde aldık çekoslavak dedi ırkı için daha önce yavru büyütmüş eşi ölünce yanlız kalmış diyorum uzun süre kafeste kaldığı için yağlanma olmuş olabilir mi eve getirdim biraz serbest bırakayım dedim çok fazla uçamadı ne yapmalıyım bilmiyorum bu durumda

eğzersiz yaptırın yeşillik verin.

yeşillik vermek istemiyorum çünkü dışkısına baktım bugün çok açık yeşil ve çok az suluydu ve eşleri serbest bırakmayın kafesten dışarıya diyolar nasıl egzersiz yaptırcam ki bilmiyorum önce cok korktum kanadı felan mı kırık diye uçuyo ama fazla havalanamıyo eşimde dedi kanadı kırık olsan hiç uçamaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
mavişinizle beraber uçurun...maviş zaten uçuyordur,onunla yavaş yavaş uçsun...alışsın...yağlarından kurtulsun...

öyle yapayım o zaman kanadı kırık olsa hiç uçamaz değil mi videoda gördüğünüz kadarıyla yağlanma var mı peki

Moderatör tarafında düzenlendi: