Karadeniz Pet

Mavişm neden böyle

B

bicere

Guest
mavişim poposunu hep yalıyor her dakka başı yenı bakıcıyım..

kendisini temizliyordur kuş yani ne yapsın temizlenmesin mi ?

mavişim poposunu hep yalıyor her dakka başı yenı bakıcıyım..

aladağım kadarıyla bir maviş varmış ama resmi yok ses var görüntü yok neyse popo kısmındaki tüylerini kaşıyor .bunu her dk başı yapıyor yanlışsa siz düzeltin:D

En ufak şeyleri ne kadar sorun haline getiriyorsunuz buda kuş sonuçta kendini bi yerde temizleme ihtiyacı duyacak gagası ile kanatları poposundaki tüyleri didikleyerek temizlemeye çalışıyor kuş cağızz :)

En ufak şeyleri ne kadar sorun haline getiriyorsunuz buda kuş sonuçta kendini bi yerde temizleme ihtiyacı duyacak gagası ile kanatları poposundaki tüyleri didikleyerek temizlemeye çalışıyor kuş cağızz :)

yanlış anlamayın ben dalga geçmedim anladım kadarıyla çevirme yaptım:(

haklısınız ben neden soruyorum abim hep ölecek diyor titryor ondan korkuyorum kuş su içmiyor diye korkuyorum evde cocuklar hep ilgi gösteriyor ama kuş korkuyor bende endişelendm ÖZÜR DİLERİM çok sorun olduysa

haklısınız ben neden soruyorum abim hep ölecek diyor titryor ondan korkuyorum kuş su içmiyor diye korkuyorum evde cocuklar hep ilgi gösteriyor ama kuş korkuyor bende endişelendm ÖZÜR DİLERİM çok sorun olduysa

sakın böyle bir daha düşünmeyin olurmu öyle .istediğiniz kadar soru sorabilirisiniz:(

çocuklara elletme oyuncak degil ki bu çocuklar kuşu çok korkutmuş belliki uzakta tut odada pencere ve kapı açıksa rüzgarından etkılenmıs olabiilir su içer o merak etme

Yok hayır olur mu öyle şey? Kusura bakmayın. Biz anlayamadığımız için gençliğin verdiği muzurlukla biraz espriye vurduk. Eğer durumu kötüyse bir veterinere götürün. Vitamin verebilirsiniz. Avi-vit gayet iyidir. İshali varsa Avidiare adlı ilacı kullanabilirsiniz Titreme falan varsa durum vahimdir. Çocuklar ürkütmesin diye de yüksek bir yere yerleştirseniz çok iyi olur.

Geri