Karadeniz Pet

Maxisol Bird Power ? faydası var mı yoksa para tuzağı mı ?

Murat NUR

Paylaşımcı Üye
bugün petshopta rastladım yeni gelmiş. sordum enerji verir dedi. içeriğine baktım benim kullandığım Avi-vit ve Vitaformdan farklı içerikler var. Sizce faydası olur mu.
ZQMM2G.jpg

Son düzenleme:
Para tuzağına benziyor

Benim gözümde boyadan farkı yok böyle şeyleri vermeyin ayrıca Aminoasit içeren vitaminlere yönelin

bende pek itibar etmedim ama merak da etmedim değil. aminoasit içeren vitaminlerin farkı nedir. benm elimde avi-vit ve vitaform var

bende pek itibar etmedim ama merak da etmedim değil. aminoasit içeren vitaminlerin farkı nedir. benm elimde avi-vit ve vitaform var

Dostum mantıklı düşününce sen olsan 3 5 liralık vitamini kullanırmısın o yüzden alıcaksan böyle ürünler alıcaksın
A

Vitaminler, mineraller ve aminoasitler kuşların sağlığı için gerekli olup, metabolizmalarının düzenli çalışmasını sağlar.
https://www.mybestpetshop.com/nekton-s-vitamini-35-gr-p-6364.html

ürünü incele

Dostum mantıklı düşününce sen olsan 3 5 liralık vitamini kullanırmısın o yüzden alıcaksan böyle ürünler alıcaksın
A

Vitaminler, mineraller ve aminoasitler kuşların sağlığı için gerekli olup, metabolizmalarının düzenli çalışmasını sağlar.
https://www.mybestpetshop.com/nekton-s-vitamini-35-gr-p-6364.html

ürünü incele

nektonu biliyorum profesyonel üreticilerin birçoğu kullanıyor ama benm gibi 2 çift kuşu olan hobiciye tuzlu geliyor. benm klasmanım süpervit ve avi-vit e yetiyor. bi ara niyetlendim ama gramajı az olanı bulamadım

Murat Nur nerede ikamet ediyorsunuz acaba Ankara da iseniz ben aminovit almayı düşünüyorum paylaşabiliriz

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Nur nerede ikamet ediyorsunuz acaba Ankara da iseniz ben aminovit almayı düşünüyorum paylaşabiliriz

Gaziantep /İslahiye teşekkür ederim. şu elimdeki vitaminleri bitireym sonra düşünecem

Son düzenleme:
Gaziantep te var mı bilmiyorum ama güneş ecza depolarında aminovit mevcut yoksa da getiriyorlar 100 ml likleri var ondan alabilirsiniz kullanan herkes tavsiye ediyor

Gaziantep te var mı bilmiyorum ama güneş ecza depolarında aminovit mevcut yoksa da getiriyorlar 100 ml likleri var ondan alabilirsiniz kullanan herkes tavsiye ediyor

100ml fiyatı nedir peki

15 tl gibi bir fiyatı var. 100 ml de size çok gelecektir. Çünkü çok fazla kullanılmıyor yoğun bir vitamin kompleksi. Cevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Zaten Supervit forte de 10 tl gibi bir fiyatı var maddi açıdan fazla sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Nekton Serisi Versele Laga Super-Vit, Omni-Vit vs, Combex V. Vereceksen bunları ver. Gerisi hikaye.

Geri