Karadeniz Pet

MaxiSol vitamin

oguz_garnett

Yeni Üye
maxisol vitamin kullanan var mı daha önce acaba? kuşa vericem c vitaminiymiş bir de 1000 cc suya 1cc diyor ölçeği yok 1 damla mı bu acaba?

Süs kuşlarının özellikle kış dönemlerinde hastalıklara karşı direnç elde etmek ve hastalıklarda daha hızlı iyileşmeyi sağlamak amacıyla destekleyici olarak içme sularına ilave edilerek kullanılır.

Diye Geçiyor Şahsen Kullanmadım Ama Kullanmanda Yarar Var ..

1 litre suya 1 ml katıcaksınız demek teorik olarak 20 damla 1 mldir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:05 --

orta boy suluk 100 ml yani orta boy suluga 2 damla oguz bey

Merhaba Pharmased ilaç olarak bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkur ederim.

Ben Pharmased ilacın sahibi veteriner Hekim Sedat akın.

Ürün olarak kış dönemlerindeki immun sistemin(bağışıklık) düşmesine bağlı hastalıklar oluşmaktadır.Bu yuzden kış dönemlerınde duzenli c vitamini takvıyesi herzaman için canlıya direnç vererek hastalık oluşumunu engellemektedir.

kullanım şekli olarak ise her su değişiminde bir suluğa 20 damla (1cc) ilave ederek kullanabilirsiniz.suyu duzenli olarak 3-4 günde değiştirerek kullanmanız en mantıklısıdır.

saygılarımla...

Merhaba Pharmased ilaç olarak bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkur ederim.

Ben Pharmased ilacın sahibi veteriner Hekim Sedat akın.

Ürün olarak kış dönemlerindeki immun sistemin(bağışıklık) düşmesine bağlı hastalıklar oluşmaktadır.Bu yuzden kış dönemlerınde duzenli c vitamini takvıyesi herzaman için canlıya direnç vererek hastalık oluşumunu engellemektedir.

kullanım şekli olarak ise her su değişiminde bir suluğa 20 damla (1cc) ilave ederek kullanabilirsiniz.suyu duzenli olarak 3-4 günde değiştirerek kullanmanız en mantıklısıdır.

saygılarımla...

1000 cc yani 1 litre suya 1cc yazıyor kutuda siz küçük suluğa 1cc yani 20 damla diyorsunuz?

Bakanlık kanunları doğrultusunda kutu üzerine o şekilde yazılmak zorunda.fakat tavsiye edilen kullanım sularına 20 damladir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Bakanlık kanunları doğrultusunda kutu üzerine o şekilde yazılmak zorunda.fakat tavsiye edilen kullanım sularına 20 damladir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu hortlattım ama geçenlerde maxisol multivit aldım kullanım şekli olarak bazıları bir suluğa 3 ,bazıları 5 ,bazıları da 10 damla damlatın demiş sizde Bakanlık kanunları doğrultusunda kutu üzerinde 1000 cc ye 20 damla olacak şekilde yazılmak zorunda.fakat tavsiye edilen kullanım sularına 20 damladir demişsiniz

Aradaki fark muazzam bakanlık nerdeyse bir suluğa 2 damla damlatılmasını önerirken siz 20 damla damlatılmasını öneriyorsunuz bu kadarlık bir uçurumun olması normal midir. eğer sizin dediğiniz gibiyse 2 damla damlatmanın hiçbir faydası yok demeliyiz ama bakanlık görevlileri faydası olmayacak bir şeyi neden tavsiye etsin? yok eğer onların önerdiği doz yeterliyse o durumda sizin söyleminizin yanlış olduğu ilaç satışıyla ilgili kaygılardan dolayı böyle bir söyleminiz olduğu anlamı ortaya çıkıyor bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Geri