petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

maydanoz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Denizci

Denizci Guest

mubişime maydanoz verebilir miyim?

2. Mehmet ŞEKER

verebilirsiniz. ama çok vermeyin ishal yapabilir.

3. Tunç ÇAĞATAY

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

çorba bile verebilirsin soğuk olma şarti ve az olmak şarti ile benımkiler herşeyi yiyor valla :D

5. Yunus Emre OĞUZ

ilk kuşumda öyleydi yediğim lokmama saldırırdı bir gün gitti sofrada et suyu olan tencereye girdi :D

6. Mehmet ŞEKER

ilk kuşumda derken. öldü mü yoksa?

7. Yunus Emre OĞUZ

kaçtı :'((

8. Mehmet ŞEKER

daha önce hiç kuşum kaçmadı. çok kötü bir durum olsa gerek.

9. Yunus Emre OĞUZ

evet peşinden koşturdum ama yetişemedim benim gözlerden lazerle tedavi oldum aparat takıldı göz bebeklermn önune kucuk bişey güneş ışığına hassas gözlerim o yüzden dışarda ışıkda pek takip edemedim :/ yeni bi kuş aldık 1 haftayı doldurmuşuzdur oda alıştı ama ilk göz ağrısı gibi olmuyor :/

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    benimkiler maydonoz değil de marulu çok seviyor...ama herşeyin fazlası zarar az verilirse sorun olmaz.. ;)

11. Yılmaz Ç.

Uzman tv deki petshopçu kesinlikle maydonoz vermeyin diyor. Hem damaklarına yapışırmış hemde yediği zaman miğdesi yokta ben miğdesi diyim farklı reaksiyon gösterebilirmiş. O yüzden maydonozu vermeyin diyor. Aman diyim.

12. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yilmaz bey konuya dogru yorumu yazmis..Cok faydali bir besin kaynagi ama kuslarda büyük sıkıntılar yaratabiliyor..Ben bazen kullaniyorum mamalarina ekliyorum ama un gibi minicik parcalara ayiriyorum..bence riske atmayin vermesenizde olur..

Sayfayı Paylaş