Karadeniz Pet

maydanoz

• Konbuyu başlatan Denizci
  • Başlangıç tarihi
D

Denizci

Guest
mubişime maydanoz verebilir miyim?

çorba bile verebilirsin soğuk olma şarti ve az olmak şarti ile benımkiler herşeyi yiyor valla :D

evet peşinden koşturdum ama yetişemedim benim gözlerden lazerle tedavi oldum aparat takıldı göz bebeklermn önune kucuk bişey güneş ışığına hassas gözlerim o yüzden dışarda ışıkda pek takip edemedim :/ yeni bi kuş aldık 1 haftayı doldurmuşuzdur oda alıştı ama ilk göz ağrısı gibi olmuyor :/

benimkiler maydonoz değil de marulu çok seviyor...ama herşeyin fazlası zarar az verilirse sorun olmaz.. ;)

Uzman tv deki petshopçu kesinlikle maydonoz vermeyin diyor. Hem damaklarına yapışırmış hemde yediği zaman miğdesi yokta ben miğdesi diyim farklı reaksiyon gösterebilirmiş. O yüzden maydonozu vermeyin diyor. Aman diyim.

Uzman tv deki petshopçu kesinlikle maydonoz vermeyin diyor. Hem damaklarına yapışırmış hemde yediği zaman miğdesi yokta ben miğdesi diyim farklı reaksiyon gösterebilirmiş. O yüzden maydonozu vermeyin diyor. Aman diyim.

Yilmaz bey konuya dogru yorumu yazmis..Cok faydali bir besin kaynagi ama kuslarda büyük sıkıntılar yaratabiliyor..Ben bazen kullaniyorum mamalarina ekliyorum ama un gibi minicik parcalara ayiriyorum..bence riske atmayin vermesenizde olur..

Geri