petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

MDF KAFES mi? TEL KAFES Mİ? SUNTA KAFES Mİ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emula85 tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. emula85

emula85 Guest

Arkadaşlar yeni üretimhane kuaracağım. Mdf,sunta ve tel kafes arasında kararsız kaldım. Konu ile ilgili fikirleeinizi bekliyorum. Üçüde ortalama aynı fiyata geliyor. Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

2. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    5 katlı apart tel kafesler her zaman iyidir muhabbet kusu üretimi yapacaksınız temizlik bakımından

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben çok araştırdım arkadaşım.
    MDF ve Sunta direk kullanmayacaksın sanırım. Üzeri kaplamalı olacak.
    MDF suntaya göre neme daha dayanıklı ve fiyatı bir miktar pahalı.
    Box kafes yapacaksan bir de PVC seçim şansın var ve bunlara göre daha uygun fiyatı.

Tel kafes fiyatları daha ucuzdur. Bunlara göre.

Sonuçta kuşalara nasıl baktığınız önemli kafesin nasıl olduğu değil.

4. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Ben anlamam bu konulardan fakat bir tavsiyem var dediginiz kafeslerin birer fotosunu koysaniz hem butun arkadaslarada yardimci olur diye dusunuyorum
    Tesekkurler saygilar

5. Celalettin TOPAL

sunta yapma
    mdf olabılır
    tel kafeste olur ama kafeslerınızı mumkunde boyut olarak bıraz buyuk tutun kuşları ufacık yere hapsetmeyın

Sayfayı Paylaş