Karadeniz Pet

mdf kafes

hakanhobici

Meraklı Üye
mdf kafes nasıl olmus ve eksikleri

selamun aleyküm herkese bir resim attım bakarmısınız yükseklik olarak en üst 35 cm diğerleri 30 cm bu boyutlar muhabbet kuşu için idealmi isterseniz ayarlanabiliyor yükseklik önerilerinizi lütfen paylaşın :)

Simdi ne yapmak lazim

Son düzenleme:
Üretim için kullanılacaksa yuvalıkları öntel yerine yan taraftan delik açarak oraya takın bence.

Üretim için kullanılacaksa yuvalıkları öntel yerine yan taraftan delik açarak oraya takın bence.

evet türetim için kullanıcam birde kuşlar rahat etsin diye uygun boyutları ayarlamaya çalışıyorum 4 adet ön tel siparişi verdim kısmetse cuma günü elime ulaşacak.

yuvalıklarıda dediğiniz gibi yan taraftan takmayı düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

Üretim için kullanacaksan, iş görür bu boyutlar..[/QUO

evet levent bey üretim için kullanıcagım Allah ın izniyle.

evet türetim için kullanıcam birde kuşlar rahat etsin diye uygun boyutları ayarlamaya çalışıyorum 4 adet ön tel siparişi verdim kısmetse cuma günü elime ulaşacak.
yuvalıklarıda dediğiniz gibi yan taraftan takmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun.Allah kolaylık versin.
Bol ve bereketli üretimler.

yuvalık yeride olsa tam olur

Hayırlı olsun.Allah kolaylık versin.
Bol ve bereketli üretimler.
Teşekkür ederim ugur bey Allah razı olsun sizlerede bol ve bereketli üretimler olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Şimdi ne gerekiyor önerilerinizi bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

Şimdi ne gerekiyor önerilerinizi bekliyorum.

Yuvalık yerlerini şimdiden deldirin kuşlar içinde iken zor olur. Tünek suluk ve yemliği de temin ettikten sonra kullanıma hazır olacaktır. Elinize ve emeğinize sağlık.

Yuvalık yerlerini şimdiden deldirin kuşlar içinde iken zor olur. Tünek suluk ve yemliği de temin ettikten sonra kullanıma hazır olacaktır. Elinize ve emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim Uğur bey inşallah yuvalik yeri ve malzemelerini de halledip son hali resimleri sizler icin ekleyeceğim.

Hayırlı olsun,Uğur Bey'e Katılıyorum yuvalıkları yandan açınız bereketli üretimler