petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

meraba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TURGUT tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    [​IMG][/PHP]MG][​IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:06 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

biraz ters oldu ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:44 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

yardııımmmmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

kuşlarım nasıl çiftleşirlermi yaşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

cevap yokk mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

lütfebn cevap

2. resimler ters ama anlasılmıo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:05 --

dha net cekebilirsenız eger bıseyler solenır m.etmeyn

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2

4. dişi kuşunuz 7 8 aylık fln mı

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    bu nasıl
    kuşlarımın ırkları cinsleri kızışmaları ve kafese bir şey ihtiyaç var mı kuşlarımın ikisi de yumurtalığa girip çıkıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

bilmiyorum

6. erkk olan çekoslavık muhbbet kuşu ama dişi grı glba o yuzdn sdce grı muhabbet kuşu dıe gecıo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

kızısmalarını ve yavru almak ıstıosanız mam hazırlayın derm ama yuvalıga grıolarsa dişi kuşun yumurtlamak uzere olablır

7. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    mama nasıl yapılıyo

8. Bir adet haslanmis yumurta bir adet havucun yarisi bebe biskuvisi etimek irmik birazda tarcin. Yumurta ve havucu rendeleyin bebe b. Etimek ve irmigi rondadan gecirin. Karisima bir tutam tarcin ile ilave et ve karistir tel tel dokulebilen bir mama olmali

bu tarıfı uygularsanız zaten kızısmıs kuslarnıza yavru almanız dha kesınleşır ve yavrular saglıklı olur

9. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    teşekkürler peki kuşalarım sağlıklımı

10. evet bnce gayet saglıklılar dinsiyetleri de net bllı oluo gaga taslarını eksık etmeyn suyuna vıtamın katın kafesını temız ve yemlerını taze tutun sorun olmaz m.etmeyn yawru almak ıstısanız yuvayı kesınlıkle temız tutmalısınız bırde yuvalıgın ıçıne kum yerıne talaş koyun

11. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0

12. cinslerıne bakarsan kusların görürsun grı olanlarda var sn bılmıosan snın sorunun ama resmdde görndgu gb dışı grı tuylu

13. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    dostum o kuş yerli. gri muhabbet kuşu diye bir ırk yok

14. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

bu ne peki horoz fln mı

15. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    anlatamıyorum galiba ben sana gri renkte kuş olmaz demiyorum var. gri muhabbet kuşu diye bir ırk yok diyorum.

16. bnd sna onun bı ısmı yok dıorum ztn bılsem solerım ırkını bılmıorm bıldgm sde 7 sene önrü oldgu bıde diğer kuşlara gre dha hırcınlar ama snucta bole bı kuş var

17. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    tamam senin dediğin gibi olsun ben ısrar etmiyorum.

18. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Dante sen haklısın kardeşimiz hevesli öğrenir inşaallah

19. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaş bayan olduğu için ısrar etmedim

20. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri: