Karadeniz Pet

Merak edilen Suni tohumlama

• Konbuyu başlatan Tuan MAKSEL
  • Başlangıç tarihi
Bütün canlıların yaradılışında, üreme içgüdüsü vardır. Bence eğer sorun varsa, canlıya zarar vermeden dışarıdan müdahale edilebilir. Bunu muhabbet kuşları için aklımın ucundan bile geçirmedim, çünkü bu aşamaya gelmeden önce tercih edilebilecek çok seçenek var. Ancak, başta nesli tükenmekte olan hayvanlar olmak üzere, uygulanan ve sağlıklı sonuçları olan bir yöntem.
Bir arkadaş ile fikir alışverişinde bulunurken forumda, bir de bakalım forumda bu konu hakkında neler var dedim ve bu konuyu gördüm.

Hakkı'nın hakkı hakkıya mı derler bu durumlarda ne derler. Bu yöntem için çok güzel dile getirilmiş ve yöntemin asıl sebebine değinilmiş bir yorum yapmışsınız Süleyman Bey, çok hoşuma gitti ve herkesin bunu da görebilmesi için konuyu güncellemek adına yeniden yorum yapıyorum. Sizi tebrik ediyorum. Amaç nesli tükenmekte olan canlılara yönelik olmalıdır, öyle verimi artırayım diye bu işlem uygulanmaz. Bana klonlama gibi geliyor, yapay geliyor canı veren elbette Allah, ancak insan çok sabırsız. Sabrın sonu selamettir, çaba göstermek denilen deyim; bu tür davranışlar ile abartmak ve yanlış uygulamalar yapmak değildir. Bunu öğrenmemiz gerekiyor. Keşke ikonların içinde "alkış" olsa. Bu yorumu alkışlamak isterdim. Kolay gelsin, saygılar. İyi forumlar dilerim.

Heparinsiz tp aldım tüpün bir ucu mavi renkte mavi ucuyla mı spermi alacaz

Geri