Karadeniz Pet

Merak Ettiklerim

Arda Can Kasap

Yeni Üye
Herkese merhabalar benim birkaç sorum daha doğrusu sorularım olacaktı.

1-)Dünde belirttiğim gibi kuşum uçup biryere konduktan sonra ağzını açıp kapatıyor nefes nefese kalıyor ayrıca kuyruğundada titremeler görüyorum ayrıca hırıltısı ve sessiz ötmeleride var ara sıra ancak çok hareketli bunlar belli bir hastaligin belirtilerimi

2-)Eger öyleyse bunu veterinere gitmeden ev ortamında kendim nasıl önleyebilirim neler yapmamı tavsiye edersiniz.

3-)Suyuna limon damlatın tavsiyeleri aldım bunu yapmak dogru olurmu olursa kaç damla yani ne kadar eklemeliyim belli bir ölçeği varmı

4-)Kafesinde tüyler görüyorum ve oldukca tuyleriyle oynama durumu var acaba tüyemi giriyor bu evrede onun icin yapabilecegim bisey varmı

5-)Konusturma calismalarini kus gunduz elimdeykenmi yoksa gece kafesin icindeykenmi yapmam daha dogru olur vede gunde kac dakika veya saat bu konusturma calismalarini yapmaliyim

6-)Quik yem ve axisol vitamin doğru bir tercihlermi?

Kafami kurcalayan tum soruları bir çırpıda topluca sormak istedim herkese tesekkurler iyi aksamlar

Son düzenleme:
Hırıltı varsa aviastım kullan geçer. Tüy çok varsa tüye girmiş olabilir b vitamini vermeniz daha kolay atlatmasını Sağlar. Quik yem iyi. Konuşma konusu da en Güvenli nerede hissediyorsa orda Konuşun bence

Hırıltı varsa aviastım kullan geçer. Tüy çok varsa tüye girmiş olabilir b vitamini vermeniz daha kolay atlatmasını Sağlar. Quik yem iyi. Konuşma konusu da en Güvenli nerede hissediyorsa orda Konuşun bence

Aviastım'ı birkaç kişiden daha duymuştum ama çekiniyorum kullanmaya bir zararı falan dokunmaz değilmi çünkü astımı varmı yokmu tam emin degilim.Tüye girmesi ne kadar sürer belli bir zaman araligi varmi bu evrenin

Aviastım'ı birkaç kişiden daha duymuştum ama çekiniyorum kullanmaya bir zararı falan dokunmaz değilmi çünkü astımı varmı yokmu tam emin degilim.Tüye girmesi ne kadar sürer belli bir zaman araligi varmi bu evrenin

hırıltı var diyosum kullan o zaman

Geri