Karadeniz Pet

Meraktan :D

LasTSHoT

Yeni Üye
.................................................. ...................................

...............................................................................................

Son düzenleme:
Ben uzuuuunnnn suredir 2 ciftimden yumurta bekliyorum hic bir eksik yok anlasmalari cok guzel disiler surekli yuvaligi kemiriyor ama yumurta varmi desen töbe :)

Ben uzuuuunnnn suredir 2 ciftimden yumurta bekliyorum hic bir eksik yok anlasmalari cok guzel disiler surekli yuvaligi kemiriyor ama yumurta varmi desen töbe :)

Yusuf seninle aynı kaderi paylaşıyoruz ortak :)

bende ilk yumurtayı aldım ama 2. yumurta 2. gün gelmesi gerekiyor yazıyor ama hala gelmemiş inş problem olmaz :(

Yusuf seninle aynı kaderi paylaşıyoruz ortak :)

hocam kımseyı yanlıs bılgılendırmek ıstemıyomıyorum ama ben malatya da kötü haberler duydum. peshopcular yavru kusları artık ılac mı yemlemı tam bılmıyorum ama bı sekılde kısı yapıyolarmıs kı ala kısıler cogaltmasın kı kendı satısları cogalsın. bı kac ev üreticisinden duydum öyle bişey olabılır mı sizce ?

bende ilk yumurtayı aldım ama 2. yumurta 2. gün gelmesi gerekiyor yazıyor ama hala gelmemiş inş problem olmaz :(

2.gün degil de 2 gün arayla yazıyor olabilir okudugunuz yerde.. 1. yumurtadan sonra 2 gün aranın gecmesi gerekiyor..3.gün cıkar yani..

Geri