Karadeniz Pet

Merhaba arkadaşlar acil yardım edin 1!

M

MuhabbetKusu53

Guest

Merhaba arkadaşlar acil yardım edin kuşumun kanadını kesdım o damarlı yerıne kadar değildi çokda dikkat etmişdim ama kanadı hemen kesdikden sonra şimdi kanama durdu içeri çekmiş ve uyuyor. Ne yapmam lazım babamada söyliyemiyorum korkuyorum ya acil yardım edermisiniz şuan kanamıyor ama elimi getirince kaçırıyor ayagını acil yardım edin ya 2 senelik muhabbet kuşummm :(:(:(:(:(

Yazık kuşa nedir bu kanat kesmekteki amaç arkadaşım kim söylüyor kimden duyupta yapıyorsunuz böyle bir şeyi yazık günah ya bu bilgiyi ortalığa ilk yayan kişiyi bulsam bende onun kanadını kesecem :mad: umarım durmuştur kanamaz daha inşallah

tamam tınak olsun sen niye evde kesmeye çalışıyorsun veterinere götür yada brak. hatta tahta tünek kullan onlarda zaten tırnak kesmeye gerek kalmıyor

ya hakkaten kanat kan filan deyince heralde kopardı dedim kanadı ... şimdilik bişey yapma ama dikkat ette enfeksiyon filan olursa çok kızarıklık şişme filan o zaman kesin veterinere uğra geçmiş olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mithat kapa bi yanıt vermediğin için teşekkürler enfeksiyon kapmaması için o durdugu yerı temizliyimmi ama zaten atagı hep içerde

şuanda birşey yapma bence canı acıdığı için tedirgindir zaten ama sen yinede yarın bir kontrol et bakalım ... çok kötü bişey olacağını sanmam ... enfeksiyon durduğu yerden değilde kullandığın makastan kaynaklanır zaten :D