petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba arkadaşlar acil yardım edin 1!

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve MuhabbetKusu53 tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. MuhabbetKusu53

Merhaba arkadaşlar acil yardım edin kuşumun kanadını kesdım o damarlı yerıne kadar değildi çokda dikkat etmişdim ama kanadı hemen kesdikden sonra şimdi kanama durdu içeri çekmiş ve uyuyor. Ne yapmam lazım babamada söyliyemiyorum korkuyorum ya acil yardım edermisiniz şuan kanamıyor ama elimi getirince kaçırıyor ayagını acil yardım edin ya 2 senelik muhabbet kuşummm :(:(:(:(:(

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    kanadını kesmendeki amaç ne ya

3. Cancann

Cancann Guest

Yazık kuşa nedir bu kanat kesmekteki amaç arkadaşım kim söylüyor kimden duyupta yapıyorsunuz böyle bir şeyi yazık günah ya bu bilgiyi ortalığa ilk yayan kişiyi bulsam bende onun kanadını kesecem :mad: umarım durmuştur kanamaz daha inşallah

4. MuhabbetKusu53

kanat değil ya tırnak özür dilerim

5. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    tamam tınak olsun sen niye evde kesmeye çalışıyorsun veterinere götür yada brak. hatta tahta tünek kullan onlarda zaten tırnak kesmeye gerek kalmıyor

6. MuhabbetKusu53

Mücahit şimdi ne yamam gerek

7. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    şuan yapacak bişeyin yok bırak dinlesin kuş yarına düzelir ama dediğim gibi tahta tünek al onu kullan tırnak kesmeye gerek kalmaz. bide aynı konuyu 2 defa açma ki herkes kendi konusunu rahatca açsın forumda

8. Mithat ÜNALOĞLU

ya hakkaten kanat kan filan deyince heralde kopardı dedim kanadı ... şimdilik bişey yapma ama dikkat ette enfeksiyon filan olursa çok kızarıklık şişme filan o zaman kesin veterinere uğra geçmiş olsun

#8 Mithat ÜNALOĞLU, 4 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ocak 2015
  9. MuhabbetKusu53

Mithat kapa bi yanıt vermediğin için teşekkürler enfeksiyon kapmaması için o durdugu yerı temizliyimmi ama zaten atagı hep içerde

10. Mithat ÜNALOĞLU

şuanda birşey yapma bence canı acıdığı için tedirgindir zaten ama sen yinede yarın bir kontrol et bakalım ... çok kötü bişey olacağını sanmam ... enfeksiyon durduğu yerden değilde kullandığın makastan kaynaklanır zaten :D

Sayfayı Paylaş