petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba Arkadaşlar Cümleten S.A

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Orhan ŞAHİN tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Orhan ŞAHİN

Merhaba Arkadaşlar Herkese iyi günler iyi akşamlar Dilerim..

Benim Adım orhan şahin 18 yaşındayım ankara keçiörenden katılıyorum ve 2 muhabbet kuşum yeni geldiği için bu foruma katılma ihtiyacı duydum.

Cümleten S.A Arkadaşlar . . (!)

.#.oRticiX.#.

2. Furkan TOPALOĞLU

Aleykümselam hoş geldiniz Orhan bey
    umarım forumda güzel vakitler geçirirsiniz

3. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hoşgeldin aramıza, birde bu S.A nedir?

4. Orhan ŞAHİN

Selamün Aleyküm anLamında kardeş yani :) bu arada benim iki muhbbet kuşum var yeni geldi 2 3 gün oluyo geleli istanbuldan bi akrabamız getirdi. kuşu kafesden elime alamıyorum bas bas bağırıyor ve ısırıyor tırmalıyor kesinlikle çok kaçıyor korkuyor elime kesinlikle gelmeyi bırakın kafesden uzatında elimi hemen aşağı inip kaçıyor ve kesinlikle yanaşmıyor ve ikiside gelmiyor bunu nasıl halledebiliriz resimlerini koyacagım inşallah yarın

5. Furkan TOPALOĞLU

hocam çift kuşu çok rahatsız etmek iyi olmaz
    bence siz onlara hiç dokunmayın bakımını yapın ortama alışmalarını bekleyin daha sonraları da İnşallah yumurta yavru durumları olacaktır

6. armand0

armand0 Guest

Hoşgeldiniz umarım keyifli forumlar geçirirsiniz resim koydukdan sonra yorum yaparsak daha iyi olur kuşlar büyük ise alıştırmanız zor olabilir yavru ise daha kolay bir hal alabilir

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşu eline almayı deneme zaten, böyle yaptıkça daha çok bağırıp kaçarlar! Hem yoldan gelmişler hem ortam değişimi stresleri geçmemiştir. Gerçi çift olduklarından sana alışmaları çok zor. Bu arada S.A böyle daha güzel!!!

8. Umutcan AĞLAR

Aleykum selam Orhan kardeşim. Hoşgeldin valla baya şanslısın sitenin %60'ı Ankaralı :)

İyi forumlar dilerim

9. Samet YILDIZ

Merhaba,Hoşgeldiniz Orhan Bey keyifli forumlar geçirmek dileği ile :)

10. ArTemiS

ArTemiS Guest

Hoş geldiniz.. İyi forumlar..

11. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    aleyküm selam günaydın

12. Orhan ŞAHİN

Eywallah qardaşlarım hepinize çok çok teşekkür ederim şimdi fotograflarını koyacagım bu sarı kuşum çok hırçın gelmıyor ve ısırıyor bas bas bagırıyor anlamadım derdi neyse ?

13. Tunç ÇAĞATAY

Hayırlı gelesin. Aramızda gördüğümüze sevindim.

Sayfayı Paylaş