Karadeniz Pet

Merhaba Arkadaşlar Cümleten S.A

• Konbuyu başlatan Orhan ŞAHİN
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan ŞAHİN

Guest
Merhaba Arkadaşlar Herkese iyi günler iyi akşamlar Dilerim..

Benim Adım orhan şahin 18 yaşındayım ankara keçiörenden katılıyorum ve 2 muhabbet kuşum yeni geldiği için bu foruma katılma ihtiyacı duydum.

Cümleten S.A Arkadaşlar . . (!)

.#.oRticiX.#.

Aleykümselam hoş geldiniz Orhan bey
umarım forumda güzel vakitler geçirirsiniz

Selamün Aleyküm anLamında kardeş yani :) bu arada benim iki muhbbet kuşum var yeni geldi 2 3 gün oluyo geleli istanbuldan bi akrabamız getirdi. kuşu kafesden elime alamıyorum bas bas bağırıyor ve ısırıyor tırmalıyor kesinlikle çok kaçıyor korkuyor elime kesinlikle gelmeyi bırakın kafesden uzatında elimi hemen aşağı inip kaçıyor ve kesinlikle yanaşmıyor ve ikiside gelmiyor bunu nasıl halledebiliriz resimlerini koyacagım inşallah yarın

hocam çift kuşu çok rahatsız etmek iyi olmaz
bence siz onlara hiç dokunmayın bakımını yapın ortama alışmalarını bekleyin daha sonraları da İnşallah yumurta yavru durumları olacaktır

Hoşgeldiniz umarım keyifli forumlar geçirirsiniz resim koydukdan sonra yorum yaparsak daha iyi olur kuşlar büyük ise alıştırmanız zor olabilir yavru ise daha kolay bir hal alabilir

Kuşu eline almayı deneme zaten, böyle yaptıkça daha çok bağırıp kaçarlar! Hem yoldan gelmişler hem ortam değişimi stresleri geçmemiştir. Gerçi çift olduklarından sana alışmaları çok zor. Bu arada S.A böyle daha güzel!!!

Aleykum selam Orhan kardeşim. Hoşgeldin valla baya şanslısın sitenin %60'ı Ankaralı :)

İyi forumlar dilerim

Merhaba,Hoşgeldiniz Orhan Bey keyifli forumlar geçirmek dileği ile :)

Eywallah qardaşlarım hepinize çok çok teşekkür ederim şimdi fotograflarını koyacagım bu sarı kuşum çok hırçın gelmıyor ve ısırıyor bas bas bagırıyor anlamadım derdi neyse ?

Hayırlı gelesin. Aramızda gördüğümüze sevindim.