petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba arkadaşlar hepinizin yardımı lazım bir kaç sorum olacak

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve sakız ve gloria tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    bir dişi bir erkek muhabbet kuşum var erkek olanı 1.5 aylıkken aldım 6 aydır benimle ve bana alışkın ele geliyor saldığımda omzuma falan konuyor neyse işim yüzünden kuşumla pek ilgilenemiyordum ve bir dişi kuş aldım hem yalnız kalmasın diye hemde yavru alma düşüncesiyle 12 gün önce deişi bir kuş aldım hergün küçük tartışmalar oluyo dişi onu tünekten atıyo bazen anlaşıyorlar aynı tünekte yan yana duruyolar falan ama hergün kavga kavga bu duruma çok üzülüyorum birbirlerine alışmaları için ne yapabilirim

2. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    47
    Kuşların eş tutması için ayırma programı die bişi uyguluo arkadaşlar.Ben tam bilmiorum ama onu öğrenene dek kuşları ayrı kafese koyun derim.Dişiler biraz deli oluo,diğer kuşu öldürebilir bile ,onu orda istemezse

Sayfayı Paylaş