Karadeniz Pet

Merhaba Ben Ceren :)

• Konbuyu başlatan Ceren Özcan
  • Başlangıç tarihi
hoşgeldiniz Ceren Hanım

Foruma hoş geldiniz :)
Acaba okudunuz okul hakkında sizden bilgi alabilirmiyim ?

Hoşbulduk çok teşekkür ederim.

Alican elbette sormak istediğin herşeyi sorabilirsin :)

upsss bizim dünkü yorumlar silinmiş.

kimse üstüne gitmedi sadece yeni resim istediler.

Hakkımda fake felan söylentileri çıkmış sanırım ondan bahsediyorsunuz Ali Bey.

Muhammet Bey ile hem telefonda hemde skype'da görüntülü olarak görüştük kendisi zaten bugün konuya gerekli açıklamayı yapmış. Ve sanırım fake olmadığım anlaşılıncada gereksiz mesajlari silmiş.

Ceren hakkında ki suçlamalar asılsız olduğu için silme gereği duydum.

kimse üstüne gitmedi sadece yeni resim istediler.

gözden kaçırdığınız yorumlar olmuş.. fake hesap vs diyenler çok oldu ......

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Ceren hakkında ki suçlamalar asılsız olduğu için silme gereği duydum.

dün herkez bilip bilmeden kafasına göre yorumlar yaptı neymiş efendim fake hesapmış ta vs vs ya abi bunlar boş iş ya :)

Problem yok o zaman. İyi forumlar.

mesajları okudumda yazmadan edemeyecem :) fake olsa ne olur ki :) foruma üye olduğuna göre kuş besleyen seven biri var sonuçta.hani hobici mi üretici mi bilmiyorumda birşeylerde paylaşıyordur gerisi fake olsa ne olur olmasa ne olur :)

Merak etmeyin fake felan degilim %100 orjinalim :)

Ayrica buradan sunuda belirtmek istiyorum. Okulumdan dolayi pek nete girmeye vaktim olmuyor. Gerci vaktim oldugu vakitte bu sefer evde 1 laptop var 4 kisiyiz ve icimizden biri nisanli oldugu icin genelde o bilgisayarin basinda oluyor bize pek firsat olmuyor girmeye :) Arada sirada vakit buldukca telefondan girmeye calisiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
peki o zaman Adana da kuşların sahibi benim diyen kimmiş?

Herhangi bir sorun yok sadece okulum, derslerim, idmanlarim ve musabakalarim yuzunden pek vakit bulamiyorum nete girmeye. Zaten nete girmeye firsatim oldugu vakit ilk buraya giriyorum :)