Karadeniz Pet

Merhaba ben Rainy ;) çok güzelim çooooook

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
Daha önce ilk aldığım gün paylaşmıştım resmini ama maşallah o kadar güzel ki paylaşmak istedim tekrardan.bakmaya kıyamıyorum bazen çok güzel ve akıllı bir kuş üstelik çok sakin ve uysal :) herkese böyle bir kuş nasip olur inşallah.
u6n33.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gerçekten çok güzelmiş maşallah

Model zaten guzel ona soyleyecek hicbir lafim yok masallah ama fotograflarin kalitesi ve kadrajlama da cok basarili duruyor. Fotografcilikla ilgileniyor musunuz?:)

Model zaten guzel ona soyleyecek hicbir lafim yok masallah ama fotograflarin kalitesi ve kadrajlama da cok basarili duruyor. Fotografcilikla ilgileniyor musunuz?:)

evet hobim fotoğraf çekmek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

aslımm öper misin bu şirini :) maşallah

Öperim selenim zaten öpücüğe boğuldu sürekli öpüyorum :) yalnız bakma böyle durduğuna tecavüz ediyordu paşaya dün :D ikisini küçük kafese koydum ne yapacaklar diye bir baktım ayağını üstüne koymuş paşanın üstüne çıkmış zorla öpüyor dakikalarca direndi paşa ama nafile :D sonra kaçtı elinden yine yapıştı hahahaha dişilerde fenaymış bunu anladım :D

evet hobim fotoğraf çekmek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Öperim selenim zaten öpücüğe boğuldu sürekli öpüyorum :) yalnız bakma böyle durduğuna tecavüz ediyordu paşaya dün :D ikisini küçük kafese koydum ne yapacaklar diye bir baktım ayağını üstüne koymuş paşanın üstüne çıkmış zorla öpüyor dakikalarca direndi paşa ama nafile :D sonra kaçtı elinden yine yapıştı hahahaha dişilerde fenaymış bunu anladım :D

ahahaha oy kıyamam

Bu arada hala 2 çiftim var 2 dişi eşi olan paşayı seviyor napcam bilmem selenim :(

maşallah tablo gibi çıkmış.uzun seneler evinizi neşelendirsin inşallah

vallaha kardeşim kafsine nazarlık tak derim.showmuş,ingilizmiş,çekmiş vb. çok kuş gördüm,inan bana bu kuş gibisi yok kıymetini bil.unutmadan nereden aldın kardeşleri varmı

vallaha kardeşim kafsine nazarlık tak derim.showmuş,ingilizmiş,çekmiş vb. çok kuş gördüm,inan bana bu kuş gibisi yok kıymetini bil.unutmadan nereden aldın kardeşleri varmı

Teşekkür ederim nazarlık bulsam burda alıcam zaten :) evet kardeşleri vardı erkek olanı bundan daha güzeldi doğrusu gözleri kocamandı renkleri parlaktı ışıkta değişiyodu renkleri ama kafeste erkek çok diye dişiyi aldık.burdaki petshoptan aldık sidneyden birdsville diye bir yer.1000 den fazla kuş var ve çeşit çok.daha önce çok küçük bir kısmını paylaşmıştım o petshopun konuda.bakarsanız çok güzel bir yer.hayvanlar rahatça oynuyorlar ve alışkınlar insanlara.üstelik öyle kafes içinde değil çoğu dışarda

evet o konuyu görmüştüm resimler güzeldi.biz burada ne zaman farkına varacağız,bu kuşların özgürlüğü hakkında merak ediyorum.tamam sen o kuşun erkeğini ver uçağa ben sabiha gökçen havalimanından alırım :)

Keşke verebilsem valla forumda herkese yollardım bence bizim ülkemizde tek sorun hayvanı eşya kategorisine koymak.çünkü oyuncak olarak görülüyor sanki öyle kafese koyup satışı yapılıyor kuru kuru.ama burda hayvan insan kadar değerli.işte bu sorun çözülürse o zaman gerçekten çağ atladık demektir.erkeğinde benimde gözüm kaldı ama kafes curcuna 8 taneler ve 2 gündür hiç durmadan muhabbetteler sürekli oyun :) daha fazlası akla zarar durulmaz sesten :D

siz avusturalyada mı yaşıyorsunuz orada nasıl bu mubişlerin durumu???