petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba ben Rainy ;) çok güzelim çooooook

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

Daha önce ilk aldığım gün paylaşmıştım resmini ama maşallah o kadar güzel ki paylaşmak istedim tekrardan.bakmaya kıyamıyorum bazen çok güzel ve akıllı bir kuş üstelik çok sakin ve uysal :) herkese böyle bir kuş nasip olur inşallah.[​IMG]

#1 Mana, 4 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2013
  2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    gerçekten çok güzelmiş maşallah

3. Mana

Mana Guest

Teşekkür ederim darısı size olsun :) gerçekten çok hanım bu kızımız :)

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Model zaten guzel ona soyleyecek hicbir lafim yok masallah ama fotograflarin kalitesi ve kadrajlama da cok basarili duruyor. Fotografcilikla ilgileniyor musunuz?:)

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    aslımm öper misin bu şirini :) maşallah

6. Mana

Mana Guest

evet hobim fotoğraf çekmek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Öperim selenim zaten öpücüğe boğuldu sürekli öpüyorum :) yalnız bakma böyle durduğuna tecavüz ediyordu paşaya dün :D ikisini küçük kafese koydum ne yapacaklar diye bir baktım ayağını üstüne koymuş paşanın üstüne çıkmış zorla öpüyor dakikalarca direndi paşa ama nafile :D sonra kaçtı elinden yine yapıştı hahahaha dişilerde fenaymış bunu anladım :D

7. Tuan MAKSEL

maşallah çok güzel

8. Mana

Mana Guest

teşekkür ederim darısı da size olsun böyle bir kuşun :)

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ahahaha oy kıyamam

10. Mana

Mana Guest

11. Mana

Mana Guest

Bu arada hala 2 çiftim var 2 dişi eşi olan paşayı seviyor napcam bilmem selenim :(

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah tablo gibi çıkmış.uzun seneler evinizi neşelendirsin inşallah

13. Mana

Mana Guest

Aminnnnn çok teşekkür ederim :) inşallah öyle olur çünkü bu hanım evin neşesi oldu rengarenk güzelliğiyle gözümüzü doldurdu darısı size olsun inşallah ;)

14. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    vallaha kardeşim kafsine nazarlık tak derim.showmuş,ingilizmiş,çekmiş vb. çok kuş gördüm,inan bana bu kuş gibisi yok kıymetini bil.unutmadan nereden aldın kardeşleri varmı

15. Mana

Mana Guest

Teşekkür ederim nazarlık bulsam burda alıcam zaten :) evet kardeşleri vardı erkek olanı bundan daha güzeldi doğrusu gözleri kocamandı renkleri parlaktı ışıkta değişiyodu renkleri ama kafeste erkek çok diye dişiyi aldık.burdaki petshoptan aldık sidneyden birdsville diye bir yer.1000 den fazla kuş var ve çeşit çok.daha önce çok küçük bir kısmını paylaşmıştım o petshopun konuda.bakarsanız çok güzel bir yer.hayvanlar rahatça oynuyorlar ve alışkınlar insanlara.üstelik öyle kafes içinde değil çoğu dışarda

16. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    evet o konuyu görmüştüm resimler güzeldi.biz burada ne zaman farkına varacağız,bu kuşların özgürlüğü hakkında merak ediyorum.tamam sen o kuşun erkeğini ver uçağa ben sabiha gökçen havalimanından alırım :)

17. Mana

Mana Guest

Keşke verebilsem valla forumda herkese yollardım bence bizim ülkemizde tek sorun hayvanı eşya kategorisine koymak.çünkü oyuncak olarak görülüyor sanki öyle kafese koyup satışı yapılıyor kuru kuru.ama burda hayvan insan kadar değerli.işte bu sorun çözülürse o zaman gerçekten çağ atladık demektir.erkeğinde benimde gözüm kaldı ama kafes curcuna 8 taneler ve 2 gündür hiç durmadan muhabbetteler sürekli oyun :) daha fazlası akla zarar durulmaz sesten :D

18. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    amin güzel bir dişi arıyorum zaten :)

19. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    siz avusturalyada mı yaşıyorsunuz orada nasıl bu mubişlerin durumu???

20. kartall82

kartall82 Guest

maşallah kusunuz güzelmis

Sayfayı Paylaş