Karadeniz Pet

Merhaba bi sorum olucakdı

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Kuşum kafeden çıktıkdan sonra kafese geri dönmüyor mal gibi evin etrafında dönüyo? ne yapıcam

Bence kafesten sıkılmıstir Bırak yorulana kadar ucsun :)

Son düzenleme:
kafesin üsütüne bırakın dokunmayın oraya alışsın

İYide durmuyor ki kafesin üstüne denemedim ama Dişimi almak gerek kafam karışık

Kafesten çıkarınca 30 dakika falan rahat bırak , sonra elinle tutmadan kovalayarak kafesin yolunu bulmasını sağla . bunu 2 ,3 kere yap. Zamanla kendi girmeye alışacak, acıktığında kafese girer sonra tekrar çıkar :D (bu benim kendi taktiğim,yanlış diyebilirsiniz)

Moderatör tarafında düzenlendi:
[MENTION=6768]Muhammed Hamza Acar[/MENTION] Haklısın ama perdeler gitti :D ,
, [MENTION=14241]Rumeysa ŞEVİK[/MENTION] hergün uğraşılmıyo :D ama temizlemekde

kafes sıkıcı geliyodur dışarıda oynaması için oyuncak alın oynmasın evişn başka yerlerinede gitmez hem ayrıca pislediği anda peçeteyle hemen alıverin :D kafesin kapısınıda açık birakın acıkınca elbette girer

teşşekürler ama Oyuncak olarak ne alıcam bilmiyorum

Her gun ugrasilmiyor demissin ya ben saldigimda hep yapiyorum temizliği. Yani günde beş defa falan :D üzerinde zil olan oyuncaklari severlermiş ama oyuncak alirsan konuşmayabilirmiş. Konusmasini istersen tavsiye etmiyorum yani

Son düzenleme:
Oyuncak alırsam konuşmaz mı benimki salıncakdan korkuyor :D

Bişey olmaz sıkılmasın kuş yazık bence oyuncak alıcam ama karar veremedim :d valla

kuşlar genellikle ses çıkaran oyuncaklar severler çıngraklı :D

teşşekürler ama Oyuncak olarak ne alıcam bilmiyorum

mesela merdiven oluyor yada çıngıraklı toplar oluyor ya da oyun parkı yapabişlirsiniz kuşunuz için internette bir sürü örnekler var
ben dişi kuşuma bir sürü oyuncak almıştım konuştuda hem de beni zamanla daha çok sevdi bile birde dişi kuş cicigu diyo mesela

Son düzenleme:
Siz dokunmayın o evin içinde uçsun acıkınca kafesine girer sıkıntı yapacak bir durum yok yani :)

Geri