Karadeniz Pet

Merhaba biz geldik

• Konbuyu başlatan pasa43
  • Başlangıç tarihi
P

pasa43

Guest
Merhaba arkadaşlar. Paşa ve ben Kütahya'dan aranıza katıldık. Yaklaşık 1.5 aydır benimle Paşam :) Çok şükür alıştırdım kendime ve elimde kafamda omzumda geziyor çağırdığımda elime geliyor. Paşam'ın ırkı nedir sizce tahminen kaç aylık arkadaşlar :)

Aramıza hoşgeldin forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle, kuşunuz çok güzel

forumumuza hoşgeldiniz cikcik çok tatlı maşallah

Paşa tüyde galiba güzel kuş. Hoşgeldiniz.

Evet Paşa yeni tüylerini çıkartmaya çalışıyor biraz tüy döküyoruz :D

Hoşbulduk :) Paşamı yeni getirdiğimde eve bir hafta hiç ötmedi nerdeyse su içip yem yediğinide hiç görmedim. Ama hiç sıkmadım kuşu. Kafesinin kapısı geldiği günden beri açık sadece geceleri kapatıyorum karanlıkta çarpar sağa sola diye. Evin içinde kuşa özgürlük verin ürkekliği gider. İstediği zaman girip çıkabilmeyi ögrensin, kafesi hapis yeri olarak değilde kendi evi gibi hissederse kuş çok daha rahat ediyor bence. Ben birde salıncak yaptım oğluma ondan mutlusu yok sanırım şu an zaten salıncağında öğle uykusunda :D

Hoşbulduk :) Paşamı yeni getirdiğimde eve bir hafta hiç ötmedi nerdeyse su içip yem yediğinide hiç görmedim. Ama hiç sıkmadım kuşu. Kafesinin kapısı geldiği günden beri açık sadece geceleri kapatıyorum karanlıkta çarpar sağa sola diye. Evin içinde kuşa özgürlük verin ürkekliği gider. İstediği zaman girip çıkabilmeyi ögrensin, kafesi hapis yeri olarak değilde kendi evi gibi hissederse kuş çok daha rahat ediyor bence. Ben birde salıncak yaptım oğluma ondan mutlusu yok sanırım şu an zaten salıncağında öğle uykusunda :D

salıncağınıza bayıldım. benim evde de böyle merdivenli sincirli salıncaklı oyun alanı var. buna benziyor. orayı çok seviyor ve oynuyor ama bana gelmiyor. sizinki öyle yapmadı mı? 2 hafta oldu benimki. parmağıma alınca 2 dakika sonra oraya uçuyum da oynayım diyor. :) ben ona eğlenceli gelmiyorum pek :)

Yok çok şükür salıncağında da oynuyor hatta yarasa gibi duruyor :D benim üzerimde de dolaşıyor. özellikle kulaklarımla ve saçlarımla uğraşıyor sürekli :D