petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

merhaba ırkı nedir acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Bu kuşumu kaybettim aynı ırk ve cinsinden bulmam mumkunmu ve aynı renkten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Hadi dostum bir cevap lütfen

2. Tuan MAKSEL

kardeşim kuşun yerli. istanbuldaki bir çok petshop'larda mevcuz aynı renkdende bulman kolay.
    hatta Pakistan denilen minik muhabbet kuşunada benziyor kabardığı için net karar veremedim.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    cek yavru bulabılırsın tabi ben de bır yavru var ama daha 2 haftalık buna benzeyecek gıbı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

kanat ve kuyruk uzun geldı bana

4. Tuan MAKSEL

Bana uzun gelmedi kuyruguda resımde yarım çekilmiş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:56 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --

Kendi kuşum'dur Çekoslavak. kanatlarının ucu okadar uzunki katlandı artık.

Sayfayı Paylaş