petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba kuslarımın cinsi ve yaş tayini hakkında emin olabilmek için yardımlarınızı be

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Cem Ozan tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Cem Ozan

Cem Ozan New Member

Beğenileri:
    0
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Cem Ozan

Cem Ozan New Member

Beğenileri:
    0
    Daha önce hep tek baktım artık kendi bebek mubişlerim olsun istiyorum iyi anlaşıyolar maviş ve miniş umarım beni sevindirirler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:48 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Sagolun levent bey nokta atışı yaptınız işte artık sayenizde yüzde yüz eminim. Deneyim tecrübe bu olsa gerek.

4. Metehan akkurt

Metehan akkurt New Member

Beğenileri:
    0
    Keşke benim kuşlarımda sağlıklı olsalar böyle

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı üretimler olsun..
    İçine plastik folluk konan yuvalıklardan ve hamster talaşı alın ve öyle kullanın.

6. Cem Ozan

Cem Ozan New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah metehan bey allahın izniyle saglıgına kavusurlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:51 --

Levent bey yuva takılı dıger tarafta plastik folluklu kafesim ortadan bölmeli üretim kafesi idealdir dimi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

İnşallah metehan bey allahın izniyle saglıgına kavusurlar.

Sayfayı Paylaş