petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

merhaba kuşum 3 aylık dişi ne zaman eş almalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Boncuk BONCUK tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Boncuk BONCUK

evde yalnız kalıyor akşama kadar o yüzden eş düşündüm şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

2. Ahmet Aslan

Al zamanı olmaz. Bak benimde 1.5 yaşında kuşum var erkek 4-5 aylık dişi aldım .Arkadas olsun tek kalmasın diye dünde yuvalık aldım 2-3 aya ne zaman çiftlescekler iste kafasına göre. sende al mutlaka arkadas olsun tek kalmasın yazık hayvana zaten kısa yaşıyorlar.Ayrı zamanda erken alki alıssınlar .

3. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    yanına uygun es almanız tavsiye edilir.

4. Boncuk BONCUK

eş seçimi için kuşçuya emanet etcem o zamn ama ondanda korkuyorum hastalıklı falan olur diye

5. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    ya en mantıklısı kusunuz daha 3 aylık 4-5 aylık erkek alırsanız sıkıntı olmayacagı kanısındayım

6. Boncuk BONCUK

haklısınız zaten dişilerde konuşmuyormuş yalnız kalmasının anlamı yok

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşlar kadar olmasa da dişilerde konuşur, eş alacaksanız da kuşu götürmenize gerek yok 3-4 aylık bir erkek alın daha küçük oldukları için kolayca anlaşacaklarını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş