Karadeniz Pet

Merhaba şimşek'imin cinsi, ırkı ve yaşı konusunda yardım rica ediyorum

• Konbuyu başlatan FÜSUN TÜRKER
  • Başlangıç tarihi
F

FÜSUN TÜRKER

Guest
b599524731

em8z4Y.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

sanırım oldu

Yerli. Yaklaşık 1 aylık yada 1.5 aylık
Güzel bir dişi kuş :)
Allah tüyü kadar ömür versin

yaaaaa. yaklaşık bir ay önce aldım. bana yüksek ihtimalle erkek dediler. o kadar da sevdik ve alıştık ki. şimdi yanına yavru erkek alsam, elime ve konuşmaya alıştırabilir miyim sizce ?

Kuş Dişi
Şimdilik Yanına Kuş Almayın Öyle İstiyorsanız ..

yaaaaa. yaklaşık bir ay önce aldım. bana yüksek ihtimalle erkek dediler. o kadar da sevdik ve alıştık ki. şimdi yanına yavru erkek alsam, elime ve konuşmaya alıştırabilir miyim sizce ?

Eğer konuşturmak istiyorsanız iki kuşu tavsiye etmiyorum , çünkü o zaman sizinle ilgilenmiyorlar bütün ilgi odakları eşlerinde oluyor , biraz daha asosyal bir kuş olur , konuşması geçikir , biraz sabır ve ilgi ile en kısa sürede bu kusunuzda konusur hiç merak etmeyin. Eğer şimdiden başlarsanız yaklaşık 1 1.5 ay içinde agızından kelimeler duyabilirsiniz.
Ha birde biraz önce kusunuza dişi dedim ama kusunuz erkek :)
Birden fazla kusa bakınca bir an kafam dağıldı yanlış cevap verdim kusura bakmayın

Ayyy çok sevindim şimdi. Erkekse eğer zaten şimdilik eş almam. Bir de ben alalı yaklaşık 1 ay kadar oldu. Aldığımda kuyruğu yoktu. Hala yok bu normal mi acaba?

Ayyy çok sevindim şimdi. Erkekse eğer zaten şimdilik eş almam. Bir de ben alalı yaklaşık 1 ay kadar oldu. Aldığımda kuyruğu yoktu. Hala yok bu normal mi acaba?

Yerli kuşlarda pek fazla uzun kuyruk olmuyor , sahsen ben öyle biliyorum.
Çünkü bende de bir tane yerli var aldığımda yine yaklasık 6-7 cm kuyrugu vardı geçenlerde bütün kuyruklarını düşürdü şimdi 2-3 cm kuyrukla geziyor

Büyüyünce bir erkek kuş alırsınız bence yanına yavrularını alıştırırsınız artık

Geri