petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba şimşek'imin cinsi, ırkı ve yaşı konusunda yardım rica ediyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve FÜSUN TÜRKER tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

resim çıkmıyor yeniden yükleseniz

2. OzanEsmrsy
    Gizli

Evet Çıkmıyor :)

3. FÜSUN TÜRKER
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

sanırım oldu

4. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Yerli. Yaklaşık 1 aylık yada 1.5 aylık
    Güzel bir dişi kuş :)
    Allah tüyü kadar ömür versin

5. FÜSUN TÜRKER
    Gizli

yaaaaa. yaklaşık bir ay önce aldım. bana yüksek ihtimalle erkek dediler. o kadar da sevdik ve alıştık ki. şimdi yanına yavru erkek alsam, elime ve konuşmaya alıştırabilir miyim sizce ?

6. OzanEsmrsy
    Gizli

Kuş Dişi
    Şimdilik Yanına Kuş Almayın Öyle İstiyorsanız ..

7. Alican Kırcaali

Beğenileri:
    0
    Eğer konuşturmak istiyorsanız iki kuşu tavsiye etmiyorum , çünkü o zaman sizinle ilgilenmiyorlar bütün ilgi odakları eşlerinde oluyor , biraz daha asosyal bir kuş olur , konuşması geçikir , biraz sabır ve ilgi ile en kısa sürede bu kusunuzda konusur hiç merak etmeyin. Eğer şimdiden başlarsanız yaklaşık 1 1.5 ay içinde agızından kelimeler duyabilirsiniz.
    Ha birde biraz önce kusunuza dişi dedim ama kusunuz erkek :)
    Birden fazla kusa bakınca bir an kafam dağıldı yanlış cevap verdim kusura bakmayın

8. FÜSUN TÜRKER
    Gizli

Ayyy çok sevindim şimdi. Erkekse eğer zaten şimdilik eş almam. Bir de ben alalı yaklaşık 1 ay kadar oldu. Aldığımda kuyruğu yoktu. Hala yok bu normal mi acaba?

9. Alican Kırcaali

Beğenileri:
    0
    Yerli kuşlarda pek fazla uzun kuyruk olmuyor , sahsen ben öyle biliyorum.
    Çünkü bende de bir tane yerli var aldığımda yine yaklasık 6-7 cm kuyrugu vardı geçenlerde bütün kuyruklarını düşürdü şimdi 2-3 cm kuyrukla geziyor

10. Sinan ÇELİK
    Gizli

Büyüyünce bir erkek kuş alırsınız bence yanına yavrularını alıştırırsınız artık

Sayfayı Paylaş