Karadeniz Pet

merhaba sizce neden hala yavru alamadım.

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaşlar 2 aydan fazla oldu hala yavru alamadım mubişlerimi kendi odama koydum yanı gayet sessız :D erkegın kızgınlıgı kesın var ancak dısıden emın degılım bı bakabılır mıyız:

Bu iş sabır işi herhalde, inşallah tez zamanda sağlıklı yavrularınız olur, biz de bekliyoruz... bu arada kafesiniz HAGEN'in hangi modeli acaba?

tüm bekleyenler olarak inşallah kısa zamanda bizlerde yavru sevincini yaşarız..

arkadaşların dediği gibi sabır işi. ama bir kere eş tutunca da durmak bilmiyor kimisi.

Sabredin, kuşlarınız kızışsa bile hazır olmayabilirler, dişi henüz hazır değil gibi...

merhaba arkadaşlar 2 aydan fazla oldu hala yavru alamadım mubişlerimi kendi odama koydum yanı gayet sessız :D erkegın kızgınlıgı kesın var ancak dısıden emın degılım bı bakabılır mıyız:

Kuşlar kızışmış gözüküyor. Fakat sabır en önemli şey. O yüzden biraz daha sabır. Süreci hızlandırmak için mama takviyesi, nijer, dal darı gibi destekleyici maddeler de verebilirsiniz.

Herzaman bugibi konularda yazıyorum tek çiftten yavru almak zordur,tam olarak kızışma ile alakasıda yoktur.Muhabbetler sürü hayvanlarıdır fazla kuşun oldugu ortamlarda diger gürültü unsurları çokda önemli degildir, ayrıca kesin sonuç için dişi erkegini kendi seçmelidir, tüm sırrrı döküldüm gene :)

Geri