Karadeniz Pet

merhaba yeni aldığım mübişim ve bir soru :D

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba herkese kuşum sizce nasıl :D adi maviş yeni geldi bi sorum olacak eve yeni geldi ve oturma odasında duracak yanımızda malum 12 de yatıp 7 gıbı kalkıyo herkes mubısım ıcın bu sorun olur mu acaba uykusuz kalırsa ne olur ?

Maşallah, hayirli olsun.
Herhangi bir sıkıntı olmaz, 7 saat yeterlidir.

Başka fikri olan :-D

benimde tek besledigim bi muhabbetim var avatar fotosundakı kuş . aksam 9 a 10 kadar bizle odada duruyor ve en gec 10da kendi odama koyuyorum . uyuması icin ben yatmaya gitdigimdede oldukca yavas hareket edip lambayı yakmıyorum .hic bi sorun olmuyor .

benimde tek besledigim bi muhabbetim var avatar fotosundakı kuş . aksam 9 a 10 kadar bizle odada duruyor ve en gec 10da kendi odama koyuyorum . uyuması icin ben yatmaya gitdigimdede oldukca yavas hareket edip lambayı yakmıyorum .hic bi sorun olmuyor .

oylede sürekli yer değişikliği oluyo ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Nasil yapsam bilemedim ya

Yo bişey olmaz benim muhabbet kuşlarım daha az uyuyor bu arada muhabbet kuşunuz çok güzelmiş maşallah tüyü kadar ömrü olur inşallah

Sorun olmaz bence. Kendisi zaten gun icinde sekerleme yapacaktir :) Yine de aksam erkekn uysun derseniz belli bir saatten sonra uzerini ortebilirsiniz. Yalniz kafese hava girecek sekilde

Bu arada masallah mavise, gule gule besleyin

Son düzenleme:
İdeali 12 saat. 40 günlük güzel, sağlıklı bir erkek. Sıkıntı olmaz ama.

oylede sürekli yer değişikliği oluyo ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Nasil yapsam bilemedim ya

Yer degişikligi bi problem yaratmıcaktır .ben aldıgımdada daha 2 aylık felandı . şuan evin tüm odalarını geziyor geliyor.kafesi yuksek bi yere koymadımda salonda petegin dibinde duruyor . gecede bi sehpa ile yine petegin yanına koyuyorum hava şartları nedeniyle tabi . yazında masa üstlerinde duruyor. hic sorun yaşamadım . karar sizin tabiki .

Maşallah. Benim kide 12den önce uyumazdı.

maşallah, çok tatlı hayırlı olsun. benimkilerde aynı vakitlerde uyuyor bir sıkıntı olmadı şükür.

Geri