Karadeniz Pet

merhaba yeni es ve sorular :)

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Erkekte iyi kızışmış kendide seçtiyse sorun yok. Yuvalık takın bekleyin.

Yok mi yorumu olan :)

kuşlar çok güzel maşallah inşallah yavru alırsınız hayırlı olsun :)

Teşekkürler inşallah alırım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Yeni foto ekledim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Ya erkek olan bayağı hareketsiz ne yapsam acaba normal mi

Haftada iki gün mama verin, yuvalık takın beklemeye geçin, hayırlı olsun.

hemen ilaca başvurmayın patatesi haşlayıp verin yumurta maması verin bayat ekmek ufalayın kafesin dibine suyunada biraz türk kahvesi katabilirsiniz ben türk kahvesi sayesinde dişimin ishalini kesmiştim

Deneyeceğim arkadaşlar teşekkürler :) balim kesilir inşallah

Kahve uzun vadede kuşlara zararlıdır, aspur yani kanarya yemi verin yeter, zaten yeni geldiği içindir bu durum birkaç güne hareketlenir ishali de geçer.

Hemen yavruluk takmayın kuş bir alişsin evine kus tuccari gibi olmayin :) sabir ve metanetle bekleyin kus hareketlensin sonra takarsiniz yuvayi strese sokmayın hayvanları hazır olmadigi anda beklenti icerisine sokmayin kuslariniz gayet guzel saglikli yavrular alirsiniz insallah

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hemen ilaca başvurmayın patatesi haşlayıp verin yumurta maması verin bayat ekmek ufalayın kafesin dibine suyunada biraz türk kahvesi katabilirsiniz ben türk kahvesi sayesinde dişimin ishalini kesmiştim

Araştırmadan etmeden tavsiye vermeyin. KAHVE KUŞLARA ZARARLIDIR. Pirinç unu gibi keçiboynuzu gibi ishali kesicek daha iyi yöntemler varken kuşa kahve çay bilmemne vermeyin. Ayrıca bayat ekmek ne? Hiçbir besleyici özelliği yok. Kursak şişirir sadece.

Araştırmadan etmeden tavsiye vermeyin. KAHVE KUŞLARA ZARARLIDIR. Pirinç unu gibi keçiboynuzu gibi ishali kesicek daha iyi yöntemler varken kuşa kahve çay bilmemne vermeyin. Ayrıca bayat ekmek ne? Hiçbir besleyici özelliği yok. Kursak şişirir sadece.

hocam doyursun diye değil ishalini kessin diye diyorum kahve nasıl iyi gelmez ya çok atarsa tabi zararlı olur az katacak ve farkı görecek ben attım 1 gün sonra dişimin ishali kesildi ..

Gayet iyi kızışmışlar. Tek yapmak gereken yuva takmak ve gözlemlemek.

teşekkurler ece :D

hocam doyursun diye değil ishalini kessin diye diyorum kahve nasıl iyi gelmez ya çok atarsa tabi zararlı olur az katacak ve farkı görecek ben attım 1 gün sonra dişimin ishali kesildi ..

Kafeinin her formu kuşa zararlı. İshali keser belki bilemiyorum ama kuşa başka şekilde bilmeden zarar verirsiniz. Azı da çoğu da zararlıdır.

Geri