Karadeniz Pet

merhaba

Emre TURGUT

Meraklı Üye
arkadaşlar benim bir çift mubiişm var ama çok keratalar mesala dün akıllı yemlik aldım iş birliği yapıp kapağını açıyorlar :) daha sonrada haznesinden yiyorlar ama bi sorum olacak dişi kuşumu hiç yerken görmedim aşağı iniyor orada biraz yiyor gaga taşı kemiriyor ama yem yemiyor :( :confused: napmalıyım ha bide erkek kuşum çok yemek yiyor ardına 8 yudum su içiyor bu sorun olurmu :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:38 -->-> Daha önceki mesaj 07:37 --

tam tersler

Dişi kuşun sen görmeden mutlaka yiyordur. Erkek çok yiyorsa birazını da dişiye kusuyordur suyun sorun olacağını hiç sanmıyorum

"akıllı yemliğin kapağını açıyorlar" derken akıllı yemliği kafes içine mi taktın, iki kapılı kafesin varsa kapılardan birine takmanı öneririm, eğer kapıya dıştan taktıysan ve buna rağmen kapağı açıyorlarsa üzerine paket lastiği tak, ben öyle yapıyorum, aynı ortamdaki kuşlar birbirlerine bakarak yem, mama, yeşillik, gaga taşı vb. besinleri yemeyi öğrenebilirler, merak etmeyin...

Emin ol kuş yem yiyiyor fakat sen görmüyorsun yani kuş sana çaktırmadan yemini yiyiyor.

"akıllı yemliğin kapağını açıyorlar" derken akıllı yemliği kafes içine mi taktın, iki kapılı kafesin varsa kapılardan birine takmanı öneririm, eğer kapıya dıştan taktıysan ve buna rağmen kapağı açıyorlarsa üzerine paket lastiği tak, ben öyle yapıyorum, aynı ortamdaki kuşlar birbirlerine bakarak yem, mama, yeşillik, gaga taşı vb. besinleri yemeyi öğrenebilirler, merak etmeyin...

kapısı yok kafesimin ama değiştireceğim kafesimi

:) dişi kuş kesinlikle sen biyere gittiğinde falan yiyordur yada erkk kuş ona kustuğu için yememeyeblr

kuş yemez diye bişey olmaz onlar akıllı hayvanlar elbet bulur yer zaten erkek çok yiyorsa kesin yer ya erkek kusar yada onun yediği yerden yer yani kuş aç kalmaz merak etme

Geri