petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Almina Gökçe Çiçek tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Almina Gökçe Çiçek

Merhaba,
    Ben bu foruma bir iki hafta önce katıldım fakat yoğunluktan kendimi tanıtamadım:)
    İstanbul'dan katılıyorum ve bugün bir muhabbet kuşuna sahip oldum aşağıda da resmi var.Daha bir aylık. Onu kendime alıştırmama ve konuşma eğitimine yardımcı olursanız sevinirim:D

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    merhaba aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar.

3. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    MERHABA aramıza hoş geldiniz kuşunuz kaş günlük erkek mi dişimi eğitimde bu durumlar çok önemli

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
  5. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Merhaba hoş geldiniz. Bu forumdan çok şeyler öğrendim ben. isterseniz açılan konuları okuyabilirseniz daha yararlı olur.

6. Yücel YETİMOĞLU

hoşeldiniz iyi forumlar...
    kuşunuz1 aylıktan daha büyük gbi duruyor ama hayırlısı

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah kuşa gayet sağlıklı görünüyor..Ön kısımdan net fotolar eklerseniz kuş ile alakalı net bilgiler verelim isterseniz..

Eğitim konusuna gelirsek öncelikle ilk 2 hafta kafesten çıkarmayın yerine ve kafese ortama alışsın daha sonra eğitimlerini vermeye başlarsınız..

bu kafeste bekleme süresince elinizi yavaş bir şekilde işaret parmağınızı sokarak parmağınıza ve elinize konmasını sağlayın ve bekletin..

8. Almina Gökçe Çiçek

Maviş 1 aylık ve erkek. Bu da önden resmi. Türünü de söyleyebilirseniz sevinirim

9. Umutcan AĞLAR

MaşAllah öncelikle aramıza hoşgeldiniz

10. Halis ÖZKAN

merhabalar ben çorumdan katılıyorum konyalıyım burada memurum ve evde 8 çift muhabbet ve 4 çift kanarya besliyorum hobi amaçlı evde üretiyorum.yaklaşık 6 aydır bu merakım oldu.kanaryalarımdan çok verim aldım fakat muhabbetlerde baya bi sabrettim fakat suanda bütün hepsi kuluçkadalar :) kuş sayım az oldugu için oldukça iyi bakmaya çalışıyorum.çalıştıgım kurumda yaklaşık 350 den fazla mesai arkadasım var ve hepsi yumurtadayken bile satın aldılar diyebilirim ve bu da beni tetikliyor işin açıkçası herkese bol bol sağlıklı yavrular almaları dileğiyle...

Sayfayı Paylaş