Karadeniz Pet

Merhaba

• Konbuyu başlatan Almina Gökçe Çiçek
  • Başlangıç tarihi
A

Almina Gökçe Çiçek

Guest
Merhaba,
Ben bu foruma bir iki hafta önce katıldım fakat yoğunluktan kendimi tanıtamadım:)
İstanbul'dan katılıyorum ve bugün bir muhabbet kuşuna sahip oldum aşağıda da resmi var.Daha bir aylık. Onu kendime alıştırmama ve konuşma eğitimine yardımcı olursanız sevinirim:D

merhaba aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar.

Merhaba hoş geldiniz. Bu forumdan çok şeyler öğrendim ben. isterseniz açılan konuları okuyabilirseniz daha yararlı olur.

hoşeldiniz iyi forumlar...
kuşunuz1 aylıktan daha büyük gbi duruyor ama hayırlısı

Maşallah kuşa gayet sağlıklı görünüyor..Ön kısımdan net fotolar eklerseniz kuş ile alakalı net bilgiler verelim isterseniz..

Eğitim konusuna gelirsek öncelikle ilk 2 hafta kafesten çıkarmayın yerine ve kafese ortama alışsın daha sonra eğitimlerini vermeye başlarsınız..

bu kafeste bekleme süresince elinizi yavaş bir şekilde işaret parmağınızı sokarak parmağınıza ve elinize konmasını sağlayın ve bekletin..

merhabalar ben çorumdan katılıyorum konyalıyım burada memurum ve evde 8 çift muhabbet ve 4 çift kanarya besliyorum hobi amaçlı evde üretiyorum.yaklaşık 6 aydır bu merakım oldu.kanaryalarımdan çok verim aldım fakat muhabbetlerde baya bi sabrettim fakat suanda bütün hepsi kuluçkadalar :) kuş sayım az oldugu için oldukça iyi bakmaya çalışıyorum.çalıştıgım kurumda yaklaşık 350 den fazla mesai arkadasım var ve hepsi yumurtadayken bile satın aldılar diyebilirim ve bu da beni tetikliyor işin açıkçası herkese bol bol sağlıklı yavrular almaları dileğiyle...