Karadeniz Pet

Merhaba

emirhan simit

Yeni Üye
Herkeze merhaba,aranıza yeni katıldım...;)

Merhaba hoşgeldiniz iyi forumlar

Hoş geldin aramıza iyi forumlar :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hoşgeldin... :)

Kusunuzun fotografini görmek isteriz :)

- Çağrı Gökçek -

Son düzenleme:
Aslında 2 çift kuşum var onları satıp yeni bir erkek yavru alıp eğitmek istiyorum o yüzden kuşlarımın fotosunu atamam ama yine de isterseniz sizin için atabilirim. :)

Merhaba Hoşgeldiniz Hayırlı forumlar...

Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu - Profil bilgileri: Erdem85 yeşilpınarın neresindesin abi ben su deposunda oturuyorum senden kuş almak isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Merhaba Hoşgeldiniz Hayırlı forumlar...

Abi sen yeşilpınarın neresindesin ben su deposunda oturuyorum da eğer kuş satıyorsan senden kuş almak isterim...

Hoşgeldiniz, İyi forumlar dilerim.

Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu - Profil bilgileri: Erdem85 yeşilpınarın neresindesin abi ben su deposunda oturuyorum senden kuş almak isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Abi sen yeşilpınarın neresindesin ben su deposunda oturuyorum da eğer kuş satıyorsan senden kuş almak isterim...

Abicim ben akşemsettin mahallesindeyim...Elimde şu an satılık yok...4 tk damızlık var...Ama buradaki arkadaşlar yardımcı olacaktır...