Karadeniz Pet

Merhaba

• Konbuyu başlatan Ömer Koç
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömer Koç

Guest
Merhaba Arkadaşlar İsmim Ömer Profilde Yazıyor Zaten :)

Yaşım 22 Müzisyenim Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü Okuyorum. Almış Olduğum İlk Muhabbet Kuşumu Kaçırdım Belki Bir Hayır Vardır Tam Ergenlik Dönemi 2.Ayında Kaçtı Şimdi İse Yeni Bir Muhabbet Kuşu Aldım İsmini Koymadım Bulamadım Erkek Muhabbet Kuşum Rengi Sade Sarı İsim Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum Ve Evcilleştirmedede. :) Arkadaşlar Birde Forumda Yazan Evcilleştirme Kurallarına Uymuyor Benim Kuşum Bende Problem Yok Gayet Güzel Davranıyorum Fakat Daha Çok Küçük Acaba Ondanmıdır Bilemiyorum Muhabbetimiz Daim Olsun.

İyi Forumlar.

öncelikle merhaba forumumuza hoş geldin

kuşun sarıysa bence adını limon koy :)
öyle davranması yavru olmasındandır ayrıca kuşun yeni bir ortama geldiği için yabancılık çekiyordur onunda bie etkisi var

Son düzenleme:
Hoşbulduk Peki Ne Kadar Zaman Sonra Çünkü Daha Tam Uçamıyor Sadece 5 10 Cm Havalanabiliyor :)

Hoşbulduk Peki Ne Kadar Zaman Sonra Çünkü Daha Tam Uçamıyor Sadece 5 10 Cm Havalanabiliyor :)

tüyleri tam uzayınca gelişince uçabilir en geç 1 ay sürer en geç çabuk gelişmesi için haftada bir yumurta maması verin hem gelişim hemde sağlık açısından iyi oluyor

Peki Nasıl Hazırlayacağım Bu Mamayı Bana Tarif Verebilirmisiniz ?

Peki Nasıl Hazırlayacağım Bu Mamayı Bana Tarif Verebilirmisiniz ?

peki veriyorum hemen ...
http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...tistirilmesi/muhabbet-kusu-icin-mama-227.html
mama yapımı burda mevcut ama ben böyle yapmıyorum havuç olmadığı için sadece yumurtanın sarısını beyazından da biraz ve biraz da yumurta kabuğu ekliyorum kabukları eziyorum beyazını ve sarısınıda doğruyorum ice ince karıştırıyorum ayrı bir yemliğe katıp veriyorum gayet iyi yiyor çok seviyor mamayı

Teşekkür Ederim Mama İçin Yulaflı Bisküvi Normal Bisküvi Yumurta Ve İrmik İle Hazırladım Bakalım Bekliyorum Yemesini :)