petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

merhaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve hasan öksüz tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. hasan öksüz

arkadaşlar hepinize merhabalar. aranıza yeni katıldım. 15 gün önce bir çift kuş aldım işi bilmiyorum sizce bu kuşlardan yavru almam iyimi olur yoksa yavru alınmaya değmezmi diyeceksiniz hiçbir bilgim yok. erkeğin 1.5 yaşında oldugunu dişinin albino nun 9 aylık oldugunu bilerek aldım sizce yaşları doğrumu??? albino dişimi değilmi o konudada kafam karıştı cinsiyet ayrımı zor oluyormuş albinolarda 2 erkek kuş besleyipte yavru alayım diye boşa cabalamayayım :) tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum şimdiden cevaplarınıza teşekkürler. ama resim yüklemeyi bulamadım bana tarif ederseniz resimleri yükleyeceğim

2. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
  3. hasan öksüz

tmm bakıyorum teşekkürler

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben denedim
    iki Dişiden
    yavru almayı
    olmuyor
    tam 18 ay
    olmadı
    bi yerde yanlış
    Yaptım galiba
    :-D
    işin şakası biyana
    hoşgeldiniz
    biraz bak baktın oluyor
    yavruda alırsın

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    hoşgeldin resimleri olsa yorum yapardı üstadlarımız

6. hasan öksüz

resimi yüklemeyi başardım zannedersem arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. yavru alabilirmiyim, cinsiyetleri nedir, yaşları nedir? veya sizin eklemek isteikleriniz olursa ekleyin lütfen[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

7. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Albino disi digeri erkek bu kuslardan yavru alabilirsiniz kusunuza havuc verin kizismalarina yardimci olur

8. hasan öksüz

anladım havucu rendeleyipmi vereceğim??? kuşları aldıgım arkadaş yuvayı 20 gün takma eve alışınca takarsın dedi bende yuvayı söktüm. hep öpüşüyorlar ama çiftleşme olmadı henüz. havuç çiftleşmeyi hızlandırırmı ??? sonra yuvayı takayımmı yoksa sonramı takıyım teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş