petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve murat2012 tarafından 16 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Merhaba arkadaşlar benim cift kuşlarımi bilirsiniz bunlarda yavru alamadım ciftlesmesine rağmen ama ben bunlar degistirmicem ikişide ev halkına alışkın yavru alamasamda bakicam. inşallah ileride yavru eş kuş alıcam yavru iken eş tutması için 1 dişı 1 erkek yavru alıcam onlarda belki ilerde olur ve

aldığım zaman yeni yavru çift ı nerye koymaliyim büyük çiftin yanına yeni kafes alıp koysam bişey olur mu kafeslerden ayrı olcak Teşekkürler..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    çivi çakıp birini alta birini üste koyarsan daha iyi olur ;)

3. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Alta üste pek olmaz gibi çünkü şimdi ki çiftim ztn en üst de ben vitrin üstünde tuttuğum için yanında yer var

4. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    88
    Birbirlerini görmezlerse yani yavrular başka kuş görmesse erişkin olunca eş tutacaktır

5. murat2012

murat2012 Member

Beğenileri:
    18
    Yani aynı odada dursa olmaz mi eş

Sayfayı Paylaş