Karadeniz Pet

Merhaba

Melih Yavas

Meraklı Üye
8 aylık erkek kuşumuzla aramız çok iyi 7 kelime konuşuyor ama artık kafamıza kur yapmaya başladı.Annem pazar günü bir tanıdığımızdan yeme yeni düşen dişi alacak.Dişiyide bizim erkek gibi eğitirken erkeğin yanına koymamız doğru olurmu?Yavruyla çiftleşmeye çalışırmı?

Yavruyla çiftleşmeye çalışır elbette, çünkü kuşunuz kızışmış durumda yerinizde olsam 3-4 aylık kuş alır ayrı kafeslerde tutardım, dişi hazır olduğunda erkeği koyardım kafese :) Önemli olan dişinin hazır olması bu tür durumlarda

Annem ısrarcı.İlk gün yanına koyacağım gözlemim altında.Aksilik olursa ayırırım.

Yavruyla çiftleşmeye çalışır elbette, çünkü kuşunuz kızışmış durumda yerinizde olsam 3-4 aylık kuş alır ayrı kafeslerde tutardım, dişi hazır olduğunda erkeği koyardım kafese :) Önemli olan dişinin hazır olması bu tür durumlarda

Tevfik'e katılıyorum en dogrusu bu bence de

Birde bizim kuş kafeste durmaya alışık değil.Geldiğinden beri hep dışarda sadece geceleri içerde.Ne yapacağım bilmiyorum daha gündüz kafese sokamam.Birde kelimeleri unutma riskide var.Ama bir yandanda kızıştı ve bize kur yapıyor.Arada kaldım

Geri